Перейти до змісту

Кабель до магнитоли


Рекомендовані повідомлення

В тюльпані йде два проводи, той що в середині "+", той що зовні то і є "-". Як їх підключати залежить від підсилювача, так як вони є і двох і чотирьох і більше канальні, канали також мають свою потужністьі окремо можуть регулюватися. На підсилювачах вхідні канали мають бути підписані так само як на тюльпанах з магнітоли, от вони і підключаються один до одного. Треба дивитися на підсилювач, а тоді вже думати як його підключати.

Підсилювач у мене DLS CA-41. Прошу вас подивитися чи правильно я зробив підключення?

post-7638-0-58892400-1407594324_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї правильно, от тільки ліво право там неясно. ЦЕ можна визначити підключивши і на магнітолі в налаштуваннях балансу пробувати добавляти чи вліво чи вправо звук, якщо буде навпаки на колонках то поміняти тюльпани місцями з нижнього на верхній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї правильно, от тільки ліво право там неясно. ЦЕ можна визначити підключивши і на магнітолі в налаштуваннях балансу пробувати добавляти чи вліво чи вправо звук, якщо буде навпаки на колонках то поміняти тюльпани місцями з нижнього на верхній.

Ліво і право то вже такє. Саме основне підключити, буду пробувати, дуже вам вдячний!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...