Перейти до змісту

Кабель до магнитоли


Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня. Купив автомагнітолу Alpine, а кабеля мені до нього не знайшли. Хто знає де можна купити чи де пошукати? Виробник, не має різниці, можливо навіть від іншої магнітоли. Роз’єм і кабель на фото. Хочу підключити підсилювач з сабвуфером, а немає як( Поможіть хто чим може.

post-7638-0-20313400-1402938552_thumb.jp

post-7638-0-66254900-1402938581_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко буде знайти до Вашої магнітоли рідний кабель, А що означає не знайшли? Нову брали чи б\в? Від іншої магнітоли фізично може підійти, а от розпіновка мабуть буде відрізнятись. Щоб не спалити, потрібно переконатись що обидва роз"єми відповідають маркуванню. Хоча на ринку Формула, ніби продають роз"єми до різних магнітол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім дня. Купив автомагнітолу Alpine, а кабеля мені до нього не знайшли. Хто знає де можна купити чи де пошукати? Виробник, не має різниці, можливо навіть від іншої магнітоли. Роз’єм і кабель на фото. Хочу підключити підсилювач з сабвуфером, а немає як( Поможіть хто чим може.

Дешевше взяти на старому ринку, там де центральне перехрестя старого ринку, коли їхати з ковельської то на перехресті поворот наліво, там в метраз 10 буде писати радіоелектроніка..... Беріть свою магнітолу та там відразу все підберуть самі, ціна питання в районі 30 грн...

https://www.google.com.ua/maps/dir/50.7417799,25.3214204//@50.7414839,25.3220793,219m/data=!3m1!1e3!4m3!4m2!1m0!1m0?hl=ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На жаль в них немає, на старому базарі теж немає. Можливо ще десь хтось бачив де можна попитати, подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, але це не вони. Той що мені потрібен там 20-pin і трохи меньший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є така магнитола і є цей кабель, мені б подивитися куди які провода, я б собі щось та вже й придумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ищите через GOOGLE service manual на Вашу магнитолу ! Я так нашёл для Pioneer AVIC ! Дальше дело для воображения и паяльника !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ищите через GOOGLE service manual на Вашу магнитолу ! Я так нашёл для Pioneer AVIC ! Дальше дело для воображения и паяльника !

Як ви шукали, що вбивали? А то я пробував шукати схему на магнітолу і поки нічого не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Сафроні що біля варшавки в підвалі Ви не були? Там є Володя він займався б\в магнітолами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ищите через GOOGLE service manual на Вашу магнитолу ! Я так нашёл для Pioneer AVIC ! Дальше дело для воображения и паяльника !

Як ви шукали, що вбивали? А то я пробував шукати схему на магнітолу і поки нічого не знайшов.

Огласите модель Alpine !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Сафроні що біля варшавки в підвалі Ви не були? Там є Володя він займався б\в магнітолами.

Ищите через GOOGLE service manual на Вашу магнитолу ! Я так нашёл для Pioneer AVIC ! Дальше дело для воображения и паяльника !

Був, на жаль немає

Як ви шукали, що вбивали? А то я пробував шукати схему на магнітолу і поки нічого не знайшов.

Огласите модель Alpine !

alpine ive-w535bt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответ на Вашу проблему на одном из форумов : Есть возможность изготовить высококачественную реплику данной оригинальной фишки, т.е. все RCA коннекторы будут не хуже оригинала, все будет четко по распиновке, и подписан каждый пин - куда что включать.

Сроки - день или два, предварительная оплата 100%.

Стоимость фишки - 50 $.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответ на Вашу проблему на одном из форумов : Есть возможность изготовить высококачественную реплику данной оригинальной фишки, т.е. все RCA коннекторы будут не хуже оригинала, все будет четко по распиновке, и подписан каждый пин - куда что включать.

Сроки - день или два, предварительная оплата 100%.

Стоимость фишки - 50 $.

За такі гроші фішка до магнітоли, то хай мене ранить. ЇЇ ціна 40 грн потолок. За 50$ можна взяти нормальну новеньку магнітолу разом з фішкою. Це хіба для супер наворочених патіфонів за 8 000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавці на вуглі біля входу в будівлю ринку два контейнери де продаються китайські цацки там пошукайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответ на Вашу проблему на одном из форумов : Есть возможность изготовить высококачественную реплику данной оригинальной фишки, т.е. все RCA коннекторы будут не хуже оригинала, все будет четко по распиновке, и подписан каждый пин - куда что включать.

Сроки - день или два, предварительная оплата 100%.

Стоимость фишки - 50 $.

За такі гроші фішка до магнітоли, то хай мене ранить. ЇЇ ціна 40 грн потолок. За 50$ можна взяти нормальну новеньку магнітолу разом з фішкою. Це хіба для супер наворочених патіфонів за 8 000.

Сколько Вы думаете , уважаемый , стоит Alpine IVE-W535BT ?

Намёк : http://avtozvuk.ua/i...FWfkwgod71AAdQ.

Дешёвыми запчастями и не пахнет !

На базаре такое не найти ! Нужно искать на специализированных форумах !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім дня. Купив автомагнітолу Alpine, а кабеля мені до нього не знайшли. Хто знає де можна купити чи де пошукати? Виробник, не має різниці, можливо навіть від іншої магнітоли. Роз’єм і кабель на фото. Хочу підключити підсилювач з сабвуфером, а немає як( Поможіть хто чим може.

Попробуйте подключить усилитель с сабом через преобразователь сигнала высокого уровня в сигнал низкого уровня : Kicx - HL380.

http://avtozvuk.ua/info/33557

Более-менее бюджетно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответ на Вашу проблему на одном из форумов : Есть возможность изготовить высококачественную реплику данной оригинальной фишки, т.е. все RCA коннекторы будут не хуже оригинала, все будет четко по распиновке, и подписан каждый пин - куда что включать.

Сроки - день или два, предварительная оплата 100%.

Стоимость фишки - 50 $.

Я і сам можу зробити, мені просто потрібно знати куди який провід потрібно втикнути. Як би власник такої магнітоли зробив би мені послугу доставши магнітолу і подивитися на фішці куди який провід і намалювати, було б дуже добре для мене, ну а з мене, наприклад, пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-7638-0-06798500-1404990960_thumb.jp

1 -

2 -

3 -

4 -

5 -

6 -

7 -

8 -

9 -

10 -

11 -

12 -

13 -

14 -

15 -

16 -

17 -

18 -

19 -

20 -

Вот якось так хотілося б дізнатися, а штекер і провота з тюльпанами це не проблема. Надіюсь що хтось всетаки найде магнітолу ну або ж штерер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Люди допоможіть тепер розібратися зі схемою. Добрі люди дали. По суті до тюльпана має йти 2 проводи(чи 1, але куди саме на тюльпані?), на малюнку не зовсім зрозуміло, допоможіть хто розбирається в таких схемах? Наперед дякую

post-7638-0-80707700-1407525155_thumb.jp

post-7638-0-80707700-1407525155_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аукси не трогайте. Вам потрібні виходи Preout RL та Preout RR(задні лівий та правий), а також Preout FL і Preout FR (перед лівий і правий). Можна пустити на підсилювач два виходи на сабвуфер Pre SwL та Pre SwR (лівий та правий), впринципі ефект має бути одинаковий. Але навіщо використовувати тюльпани, нерозумію. Якщо це має бути без підсилювача та сабвуфера, тоді необхідність підключення тюльпанів відпадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аукси не трогайте. Вам потрібні виходи Preout RL та Preout RR(задні лівий та правий), а також Preout FL і Preout FR (перед лівий і правий). Можна пустити на підсилювач два виходи на сабвуфер Pre SwL та Pre SwR (лівий та правий), впринципі ефект має бути одинаковий. Але навіщо використовувати тюльпани, нерозумію. Якщо це має бути без підсилювача та сабвуфера, тоді необхідність підключення тюльпанів відпадає.

Має бути підсилювач і пізніше сабвуфер. Виходи Preout RL та Preout RR та Preout FL і Preout FR, сабвуфер Pre SwL та Pre SwR - це умовно +, а звідки мінус має йти? Чи там один провід іде в тюльпан і тоді цей тюльпан в підсилювач?

Наприклад в мене є підсилювач, хочу підключити передні і задні колонки, а в майбутньому і сабвуфер, як мені це зробити? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тюльпані йде два проводи, той що в середині "+", той що зовні то і є "-". Як їх підключати залежить від підсилювача, так як вони є і двох і чотирьох і більше канальні, канали також мають свою потужністьі окремо можуть регулюватися. На підсилювачах вхідні канали мають бути підписані так само як на тюльпанах з магнітоли, от вони і підключаються один до одного. Треба дивитися на підсилювач, а тоді вже думати як його підключати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...