Jump to content

Навчання в Європі


Recommended Posts

Тут до мене дійшло, що українська система освіти - це повна лажа. Нажаль дійшло лише зараз, на третьому курсі... Почав цікавитись навчанням за кордоном, а саме в Німеччині, і виявилось що це реально. Самий простий варіант - поступити в український ВУЗ, провчитись хоча б рік, і перевестись в німецький, на схожу спеціальність, здавши іспит з німецької мови, серйозний іспит, але більше нічого крім нього. Також можна вивчитись тут, отримати диплом бакалавра, і поступити в німецький ВУЗ, також здавши лише екзамен з німецької мови. В такому випадку можна поступати на любу спеціальність. Навчання в державних ВУЗах є платне, є безкоштовне (це залежить від законів провінції, де розташований університет). Якщо платне - то в середньому 500 євро в семестр. Тобто дешевше ніж в середньому ВУЗі Києва. Ну і в Луцьку вже теж ціни схожі стають :lopata:

Так ось. Я був би дуже радий, якби хтось з форумчан, який щось знає з цього приводу, якісь нюанси, факти і тд - поділіться пліз.

Лінки:

http://www.au-pair.com.ua/study.html#8

http://chemodan.com.ua/news/2003/07/812.html

http://www.au-pair.com.ua/forum/index.php?board=7

І ще є багато інших. Доречі кидайте якщо маєте якісь інформативні :)

Link to comment
Share on other sites

Якшо європейське навчання, то найкраще - Польша. Чого?

1)дешево;

2)близько;

3)європейський рівень навчання

Нам в кінці 11 класу в школі проспекти давали. То там, на скікі я пам"ятаю, навчання 800євро на рік. І це в одному із найкращих ВНЗ подібного плану(от не повнб правда його назву). І ше там є така шняга, коли ти повний відмінник - навчання безкоштовне. Хоча, звичайно, відмінником там бути ше тяжче як у нас.

А так взагалі я ставлюсь позитивно до навчання за кордоном, це дає більше можливостей. Гадаю Болонська система нам у цьому допоможе, з часом звичайно ж. А поки будемо задовільнятися нашими ВНЗ, і продовжувати біткатися на рівень навчання, корупцію викладачі і т.п. :lopata:

Link to comment
Share on other sites

Нічого складного немає....на рахунок оплати все залежить від тебе...перевестись легше, просто здаєш академрізницю, якщо вона є....і іспит з мови.....здаєш все вчасно.... проблем немає.....і сумуєш за домівкою...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Я б теж хотіла за кордоном повчитись. Знаю що від нас найлегше в Німеччину, але з мовою тугенько, а ось з англ. не проблема, тому і часу багато на це витрачати не хочеться. Хто знає в яких країнах в Європі, десь поближче, є безкоштовне навчання на англійській? Може якісь програми в Луцьку чи в Україні? Колись чула про Швецію...

Link to comment
Share on other sites

Лично как на меня, учится можно и здесь, а за границу только на отдых ездить :-) Хотя в учебе за границей тоже есть свои плюсы. Это на любителя вообщем...

Link to comment
Share on other sites

Тут до мене дійшло, що українська система освіти - це повна лажа. Нажаль дійшло лише зараз, на третьому курсі... Почав цікавитись навчанням за кордоном, а саме в Німеччині, і виявилось що це реально. Самий простий варіант - поступити в український ВУЗ, провчитись хоча б рік, і перевестись в німецький, на схожу спеціальність, здавши іспит з німецької мови, серйозний іспит, але більше нічого крім нього. Також можна вивчитись тут, отримати диплом бакалавра, і поступити в німецький ВУЗ, також здавши лише екзамен з німецької мови. В такому випадку можна поступати на любу спеціальність. Навчання в державних ВУЗах є платне, є безкоштовне (це залежить від законів провінції, де розташований університет). Якщо платне - то в середньому 500 євро в семестр. Тобто дешевше ніж в середньому ВУЗі Києва. Ну і в Луцьку вже теж ціни схожі стають ;)

Так ось. Я був би дуже радий, якби хтось з форумчан, який щось знає з цього приводу, якісь нюанси, факти і тд - поділіться пліз.

Лінки:

http://www.au-pair.com.ua/study.html#8

http://chemodan.com.ua/news/2003/07/812.html

http://www.au-pair.com.ua/forum/index.php?board=7

І ще є багато інших. Доречі кидайте якщо маєте якісь інформативні ;)

Програма - супер для студентів. Хоча вона не передбачає навчання в вузі, отримання диплома, але прекрасно підходить для тих хто хоче підтягнути мовний рівень та отримати міжнародний досвід. Ви отримуєте гроші плюс досвід та мовну практику. Плюс можливість відвдувати мовні курси, які оплачує сім"є, де Ви доглядаєте дитину.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...