Перейти до змісту

Продам шоссейный фреймсет Merida Road


Alex Rid

Рекомендовані повідомлення

Город: Луцк

Цена: 1200

Телефон для связи: 0951454082 Александр

Продам недорого фреймсет:

• Рама Merida Road 903 В хорошем состоянии: ровная,не бита,не гнута,без трещин. Состояние лакокрасочного покрытия на 4 из 5.

Геометрия: верхняя труба 57 см, подс. труба 58 см, рул.стакан 18 см

• Рулевая Cane Creek на промах

• Вилка родная шток 25,2 см

• Подседел 27,2*300 мм

• Петух

• Подс. хомут

Доставка любым перевозчиком.

post-24236-0-06422300-1402087917_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Город: Луцк

Цена: 1200

Телефон для связи: 0951454082 Александр

Продам недорого фреймсет:

• Рама Merida Road 903 В хорошем состоянии: ровная,не бита,не гнута,без трещин. Состояние лакокрасочного покрытия на 4 из 5.

Геометрия: верхняя труба 57 см, подс. труба 58 см, рул.стакан 18 см

• Рулевая Cane Creek на промах

• Вилка родная шток 25,2 см

• Подседел 27,2*300 мм

• Петух

• Подс. хомут

Доставка любым перевозчиком.

резерв до завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна 1200 гривень. Для "нетелепатів" непогано було б спочатку включити мозок, перед тим як писати, в якій другій валюті може коштувати звичайна алюмін. рама???

Краще звоніть до продавця на мобільний і домовляйтеся про зустріч. Так буде набагато ефективніше.

Це мій колись був фремсет, рама класна і її не продавали б, ні я, ні новий власник, якби не вийшло купити за хороші ціни фреймсети набагато вищого класу, Враження про цю раму залишились тільки позитивні. Хто її стане її новим власником не пожаліє про покупку і буде задоволеним :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво до цієї рами є деякі запчастини:

передня і задня перекидки, карбоновий оригінальний підседіл FSA, винос ...

за цінами звертайтесь в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дивився,по іншим причинам.

Я не знав що таке "Фреймсет".Побачив -думав продається тещо на фото .А оказалось тільки рама і вилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы живем в 21 веке...если не знаете значение слов, то есть гугл :\

фреймсет в продаже, жду звонков потенциальных покупателей, для Луцких скидочка будет)

могу подвести в почти любую точку Луцка мериду свою для осмотра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станіславський сказав би: не вірю :)

Шановні модератори, прошу пробачення за порушення правил. Накипіло.

Обгрунтую свою думку наступними логічними кроками. Продавець коротко, лаконічно, змістовно описав предмет продажу "фреймсет", перерахувавши з яких запчастин формується. Додав фото товару, вказав ціну. Чудовий приклад оголошення на мою думку. Чому ж не віриться мені в правдивість слів "бронюючих"? Золоте правило кравців, столярів, будівельників - 7 раз відмір, 1 раз відріж.

Побачили фото, ціну, бронюю звісно :), перепродам - чи не такими думками переймалися охочі до легкого заробітку ?

Загалом моя думка - шукав лоха, знайшов, в дзеркалі :) Принаймі мені також кортить купити такий велосипед за таку ціну, але, люди милі, я не тільки пробігаюся поглядом по оголошенням і кричу "Бронь в 2 рукі", освідомлювати прочитане варто. Нещодавно на "деякому форумі в іншій галактиці" я змусив заплатити 1% від вартості товару по причині "неустойкі", а все почалося саме з "броні".

Здається по аватарі коля є велосипедистом, незнання значення "фреймсету" виглядає дещо дивним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...