Перейти до змісту

Бортовий комп'ютер


NSL

Рекомендовані повідомлення

авто/ровер?

на авто пошукай multitronics для свого авто, користуюсь таким вже досить довгий час.

встановлювати теоретично не важкой самому - головне знати де роз'єм для діагностики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авто

встановлювати теоретично не важкой самому - головне знати де роз'єм для діагностики.

в тому то справа що не знаю. а напутати щось з ЕБУ не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NSL, ну покури пару форумів по авто, але спочатку знайди продавця та підходячу тобі модель БК :), щоб гарно вписався в салон авто. Яка в тебе машина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NSL, народне авто - думаю на форумах все вже давно розжовано з малюнками, там напартачити з підєднанням не можно, бо вставляєш папку в мамку і усьо :). Якщо розєм в салоні то це зовсім легко. Якщо в моторному відсіку - то так, трошки є геморойчику.

Ось як в мене - авто теж народне :)

post-1796-0-27743200-1401804838_thumb.jp

Почитав темку з фотами. Теоретично легко, але якщо такого не робив, то краще звичайно просити майстра. В мене було полегше встановити, оскільки фішки діагностики були ідентичні. Вставив і поїхав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позаглядаю пошукаю роз'єми.

якщо під"єднатись тільки в діагностичний роз"єм (OBD-II) то не буде показувати рівень палива в баку. в Lanos 1.5 потрібно приєднуватись до ДУТ (датчик уровня топлива)

в Aveo - рівень палива в баку показує через рідний протокол обміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...