Перейти до змісту

Потрібна консультація


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Знайомий хоче спробувати себе в бізнесі, виникло питання, яку сумму доходів можна не декларувати? Ну щоб відразу не відкривати підприємця, спробувати, а як піде то і реєструватись. Хто може по цьому питанню щось підказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декларувати підприємницьку діяльність (бізнес) потрібно навіть 1 гривню. А на свій страх і ризик можна і 1 000 000 не декларувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з формулювання запитання Вам варто дуже добре порадитися, щоб не втрапити в халепу. Хоча в нинішній ситуації в країні хто знає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декларувати підприємницьку діяльність (бізнес) потрібно навіть 1 гривню. А на свій страх і ризик можна і 1 000 000 не декларувати.

Я чув що є якійсь мінімум доходів громадян якій вони можуть не декларувати, ну тоїсть десь там поміг на будівництві, заплатили там пару рублів то мол в податкову відразу бігти не треба... хто може більш конкретики написати, які закони щодо цього?

Судячи з формулювання запитання Вам варто дуже добре порадитися, щоб не втрапити в халепу. Хоча в нинішній ситуації в країні хто знає...

Ну як зміг так і сформолював. я сам підприємець і давно вже працюю офіційно, вот він і звернувся за консультацією, а я відразу реєструвався і не вкурсі, хочу допомогти, ось і звертаюсь за допомогою до борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декларувати підприємницьку діяльність (бізнес) потрібно навіть 1 гривню. А на свій страх і ризик можна і 1 000 000 не декларувати.

Я чув що є якійсь мінімум доходів громадян якій вони можуть не декларувати, ну тоїсть десь там поміг на будівництві, заплатили там пару рублів то мол в податкову відразу бігти не треба... хто може більш конкретики написати, які закони щодо цього?

Судячи з формулювання запитання Вам варто дуже добре порадитися, щоб не втрапити в халепу. Хоча в нинішній ситуації в країні хто знає...

Ну як зміг так і сформолював. я сам підприємець і давно вже працюю офіційно, вот він і звернувся за консультацією, а я відразу реєструвався і не вкурсі, хочу допомогти, ось і звертаюсь за допомогою до борди.

Це не підприємницька робота, якщо не зареєстрований, а просто наймана робоча сила, самому дійсно бігти в податкову не потрібно, а от роботодавець може відзвітувати по 1ДФ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що я знаю, так це реєструватись дійсно треба і від 1 гривні. Коли я декілька років був на загальній системі, тоді лише як декларуєш 0, тоді можна не платити пенсійний. а все що вище 0 - вже треба пенсійний платити повністю - 33 відсотки але не менше мінімального внеску. На єдиному платити ЄСВ треба в будь-якому випадку. А коли ти десь так заробив випадково - то треба це зазначити в податковій декларації за попередній рік і сплатити 15 відсотків податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...