Перейти до змісту

Продам домашню полуницю


stepanov

Рекомендовані повідомлення

Продам домашню полуницю великих та середніх розмірів, ціна 14 грн та дешевше, більше 5 кг доставка на дом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевше на яких умовах?

Вона буде трошки менша та від 3 кг

дешевше на яких умовах?

Вона буде трошки менша та від 3 кг

по 13 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як що Ваша полуниця то можна замовити пагони в серпні

Так, можливо побачити розміри та вибрати між ранньою середньою та пізньою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій дядько на Варшавці рулить як оптовик.Купує у людей домашню по 13-15 грн,а то й по меншій ціні.Казав що зараз привозну важко спихнути,бо люди возять свою.А тут по 14 грн. і ще з доставкою додому+домашня?Сумніваюся!!!Скорій спихають привозну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій дядько на Варшавці рулить як оптовик.Купує у людей домашню по 13-15 грн,а то й по меншій ціні.Казав що зараз привозну важко спихнути,бо люди возять свою.А тут по 14 грн. і ще з доставкою додому+домашня?Сумніваюся!!!Скорій спихають привозну

Ти може мене зі своїм дядьком попутав???)) І взагалі читай тему!!! Написано - домашня!!! Саджанці теж з привозної ??? Вставляй свої 5 копійок комусь іншому добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую, дуже смачна полуниця, замовив 5кг - принесли. вся свіжа, велика,чиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також в наявності смачна черешня! 15 грн за 1 кг, умови ті самі, черешня ні чим не оброблена та не гнила.

Велика полуниця по 13 та літрова банка суниці 25 грн

Також в наявності смачна черешня! 15 грн за 1 кг, умови ті самі, черешня ні чим не оброблена та не гнила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...