Перейти до змісту

Щось потрібно з Польщі?


Ніколас

Рекомендовані повідомлення

Народ! Може комусь потрібно щось з Польщі? Наприклад продукти, спиртні напої, мінеральну або солодку воду, резину, диски і таке інше.

шоколадки, чи якісь інші кондитерські вироби.

Хліб булочки. Вазони, насіння, квіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто для себе для сім"ї я привожу воду продукти , сосиски бочок, різні ковбаси шоколад, печиво. Сир йогурти.

сьогодні ввечері викладу фото + є можливість зайти в duty free

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавлять вина та горілка, того і того по 20шт. 0.5 0.7л

фото, ціна?

У нас дешевші спиртні напої ніж у Польщі. Але якщо комусь схочеться щось новеньке то нема питань

Ціна Ваших послуг?

Зажежно від кількості товару, ціна за домовленістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідронка, теско, еврокеш. Які я вам приклади назву? печива дуже багато різноманітного і шоколаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Кобітку файну, не старшу 92 року, брюнетку, до 60 кг. З квартиркою в Варшаві, але можна і в Хелмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitlaгарна полячка - це швидше виключення, ніж правило :) Полячки не гарні. Українки самі гарні, не дивись туди :)

І якщо ти хочеш, щоб ТС тобі її сюди припер, то яка тобі різниця з її квартири ТАМ? ;)

 

ПиСи:

@VojinSvitla, думаєш, він ще возить? ;) тема два роки тому заглохла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

@VojinSvitlaгарна полячка - це швидше виключення, ніж правило :) Полячки не гарні. Українки самі гарні, не дивись туди :)

І якщо ти хочеш, щоб ТС тобі її сюди припер, то яка тобі різниця з її квартири ТАМ? ;)

 

ПиСи:

@VojinSvitla, думаєш, він ще возить? ;) тема два роки тому заглохла

Ну чому ж виключення? Я гадаю що в кожній країні є дівчата красиві і не дуже. Я наївно вірю, що тих, які не дуже, менше))) Звичайно що наші кращі, але і чогось закеордонного інколи хочеться.

Навіть якщо вже й не возить, по мріяти то можна))

 

@la20 Та не головне, але в такий спосіб мати можливість вільно в'їджати на територію ЄС, було б не погано. Але то лише флуд

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...