Перейти до змісту

Смартфон до 1500 грн


ladm

Рекомендовані повідомлення

ladm, "єкран" 4,5 IPS наявний в jiayu g3. Також він на 2 сім карти, 1 гб ОЗУ. Батарея на 3000МаН. Раджу брати на Аліекспрес.

Якщо сильно терміново - можна докласти 200 грн і він у вас буде через 5 -7 днів.

Глянув на аукро: Б\в В Україні (Чернігів) можна купити як раз за 1500 http://aukro.ua/jiay...4199423560.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо влаштує б/у, то продам свій UMI X1 ,білого кольору. в гарному стані з повним комплектом за 1200грн.

  • Поддержка двух SIM-карт (2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz, 3G:WCDMA 900/1900/2100MHz);
  • Операционная система: Android 4.1.2 (язык: Английский, Русский и др.);
  • Дисплей: 4.5 дюйма, IPS, 1280х720 пикселей, мультитач до 5 касаний;
  • Процессор: двухъядерный МТК6577 1 ГГц, ARMCortex-A9;
  • Видеоускоритель: PowerVR SGX 531;
  • Оперативная память (RAM): 1 Гб;
  • Встроенная флэш-память (ROM): 4 Гб + карты памяти microSD до 32 Гб;
  • Датчики: акселерометр, освещенности, приближения, цифровой компас;
  • Радио: есть;
  • Камера: задняя 8 Мп с автофокусом и LED подсветкой, фронтальная 3 Мп;
  • Видеосъемка: HD 1280x720;
  • Сетевые интерфейсы: Wi-Fi 802.11 b/g/n (поддержка Wi-Fi hotspot, Wi-Fi direct), Bluetooth 4.0;
  • Навигация: есть, полноценный спутниковый GPS/А-GPS;
  • Аудиовыход: встроенный динамик / выход для наушников 3.5 мм;
  • Аккумулятор: 1750 мАч;
  • Размеры: 129x68x8.5;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm, "єкран" 4,5 IPS наявний в jiayu g3. Також він на 2 сім карти, 1 гб ОЗУ. Батарея на 3000МаН. Раджу брати на Аліекспрес.

Якщо сильно терміново - можна докласти 200 грн і він у вас буде через 5 -7 днів.

Глянув на аукро: Б\в В Україні (Чернігів) можна купити як раз за 1500 http://aukro.ua/jiay...4199423560.html

Я прошу реальних покупців лишати пропозиції тут в Луцьку а не відсилати хто зна на які сайти, (не дуже поважаю таких демперів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm, Чувак, я тут для тебе напрягся і пошукав в інеті згідно твоїх критеріїв і свого досвіду, а ти тут пишеш невідь шо.

В самого G3 і я з впевнестю скажу, що телефон за свою ціну - ракета. І да, варто брати тільки в Китаї! Якщо сроки піджимають, то бери на аукро (теж дав лінк).

Ще один G3 по дорозі в Україну (для співробітника).

Не хочеться навіть наступного разу допомагати такій людині як ти. Мінус від мене, за невдячність. Я тратив час, а ти такий..Путін..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm, Чувак, я тут для тебе напрягся і пошукав в інеті згідно твоїх критеріїв і свого досвіду, а ти тут пишеш невідь шо.

В самого G3 і я з впевнестю скажу, що телефон за свою ціну - ракета. І да, варто брати тільки в Китаї! Якщо сроки піджимають, то бери на аукро (теж дав лінк).

Ще один G3 по дорозі в Україну (для співробітника).

Не хочеться навіть наступного разу допомагати такій людині як ти. Мінус від мене, за невдячність. Я тратив час, а ти такий..Путін..

Не люблю працювати по передоплаті,

доречі, Чувак на твому http://aukro.ua/jiay...4199423560.html знизу написано Высылаю Новой почтой сразу же после получения оплаты

Ти погоджуєшся гарантувати мені що піспі оплати його вишлють, якщо так Тоді без проблем придбаю. І про так звану допомогу: мінус від мене флуд, люди реальні пропозиції дають, а не просто витрачають час.

а ти vetalforever такий..Путін..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm, Та ти баран чи шо? Домовся наложеним платежем, вбахаєш + 70 гривень і душа буде спокійна!

1.Для таких як ти придумали заморозку платежа: гроші не впадуть на картку продавцю, допоки ти не підтвердиш, що товар відповідає якості.

2. При реєстрації на аукро вказують дані місця проживання і паспортні дані. (для рейтингових продавців\покупців)

Не хочеш - фіг з ним, подякуй і розгянь наступні пропозиції. Чи мені тебе виховання вчити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm, Та ти баран чи шо? Домовся наложеним платежем, вбахаєш + 70 гривень і душа буде спокійна!

1.Для таких як ти придумали заморозку платежа: гроші не впадуть на картку продавцю, допоки ти не підтвердиш, що товар відповідає якості.

2. При реєстрації на аукро вказують дані місця проживання і паспортні дані. (для рейтингових продавців\покупців)

Не хочеш - фіг з ним, подякуй і розгянь наступні пропозиції. Чи мені тебе виховання вчити?

На рахунок виховання, дивлюсь воно у тебе також в мінусі (баран) а для таких як та і якщо батьки виховання не навчили, мені тебе шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm,

А давайте не сідати на велосипед, бо раз-два в рік з нього мона впасти і протерти джинси за 300 грн, або давайте не будемо переходити дороги, бо може збити машина і лікування влетить в 500грн? Шо ти мелеш, хлопче?

Ти мене задовбував 4 дня в ПП і тепер тут щось доказуєш? На відміну від тебе я таки вихований, і саме те, що я тебе назвав БАРАНОМ і путіном, а не Довбо**бом і Х**лом вказує на мою вихованість. Збийся і продовжуй свої пошуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в прода з нульовим рейтом я би не купував по передоплаты однозначно. Пишеш йому листа, вказуэш на його нульовий рейт ы просиш наложку. от і все.

А щодо телефону, то я більше року користувався Pantech Vega racer. Мега апарат за свої гроші (вартує якраз біля 1300-1500грн). А післязавтра мені за 2К грн приїде Pantech Vega racer 3 (IPS, 4 ядра, 2Гб ОЗУ + купа ынших плюшок) всього за 2К грн. Прошивки на ці модельки я вже сам навчився робити. Так шо ставив туда навіть кіткет )

Но то так, лірика. Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ladm,

А давайте не сідати на велосипед, бо раз-два в рік з нього мона впасти і протерти джинси за 300 грн, або давайте не будемо переходити дороги, бо може збити машина і лікування влетить в 500грн? Шо ти мелеш, хлопче?

Ти мене задовбував 4 дня в ПП і тепер тут щось доказуєш? На відміну від тебе я таки вихований, і саме те, що я тебе назвав БАРАНОМ і путіном, а не Довбо**бом і Х**лом вказує на мою вихованість. Збийся і продовжуй свої пошуки.

Я хочу щоб мені писали реальні пропозиції а не флудили, і доречі по першому твому абзацу - Шо ти (дійчно) мелеш, хлопче? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...