Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

Росія не є ворогом українцям,ніколи за всю історію не була,ніколи не буде.

А не кто и не говорит за Россию, есть отдельные индивидуумы которые мягко говоря проживают в РФ, и виноваты в том что сейчас происходит на Украине.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Росія не є ворогом українцям,ніколи за всю історію не була,ніколи не буде.

А не кто и не говорит за Россию, есть отдельные индивидуумы которые мягко говоря проживают в РФ, и виноваты в том что сейчас происходит на Украине.

Ці індивідууми,точніше один,є найшанованішою особою в світі на даний момент,а хто ти такий?Ще й російською розмовляєш.Раз такий патріот,ганиш Росію,то переходь на українську,чи що.

andrey23 - хочеш заробити 5к $ ?

скажу куди підійти ) - щоб довго тебе не шукати

Нащо мені єврейське зелене сміття?

По темі є що?

Докази надай із незалежних джерел,а не із "5 каналу","Цензора.нет","Української правди" і тд.

Наводьте контраргументи.

Баба бабці сказала?

http://nr2ru.com/moskow/361457.html (і хто ще подвійними стандартами розкидується? :) )

http://www.gazeta.ru...v/4026641.shtml

http://www.economist...rotest-russia-0

Всю інформацію я беру від РТ,більше нічого не читаю,бо ще багато мутних ресурсів є в РФ,які фінансуються "п"ятою колоною".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю інформацію я беру від РТ,більше нічого не читаю,бо ще багато мутних ресурсів є в РФ,які фінансуються "п"ятою колоною".

То як ви можете об'єктивно сприймати і аналізувати інформацію, якщо ви її берете тільки з одного джерела? Ваш RT фінансується Кремлем так само, як пятий канал Порошенком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці індивідууми,точніше один,є найшанованішою особою в світі на даний момент,а хто ти такий?Ще й російською розмовляєш.Раз такий патріот,ганиш Росію,то переходь на українську,чи що.

В первую очередь я человек, и в отличии от тебя гражданин Украины, и не только по паспорту. Разговариваю на языке каком хочу, и пусть тебя это не волнует! А путин ХУЙЛО! И уважают этого больного ублюдка только такие как ты.

Где это я на Россию гнал? - Обоснуй свои слова, а то все пустой бессмысленный бред! Хотя нет, не надо, все с меня хватит этого маразма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, А по темі, хочеш по морді?

За що?За те,що ті сили,які більшість тут на форумі підтримує,вбили пацанів на посту в Слов"янську,своїх єдинокровників,за наказом єврея,а потім ганебно їжу вкрали?За що вони їх убили,за кого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, А по темі, хочеш по морді?

За що?За те,що ті сили,які більшість тут на форумі підтримує,вбили пацанів на посту в Слов"янську,своїх єдинокровників,за наказом єврея,а потім ганебно їжу вкрали?За що вони їх убили,за кого?

Кого ви підтримуєте?Людей,які нагріли мільйони українців на мільярди грошей,а зараз нас стравлюють одного з одним?За ким тоді клініка плаче?

Всю інформацію я беру від РТ,більше нічого не читаю,бо ще багато мутних ресурсів є в РФ,які фінансуються "п"ятою колоною".

То як ви можете об'єктивно сприймати і аналізувати інформацію, якщо ви її берете тільки з одного джерела? Ваш RT фінансується Кремлем так само, як пятий канал Порошенком.

Ще я користуюсь Annanews.info.Прочитавши і прослухавши всі матеріали із цих джерел,я порівнюю заголовки "українських" сміттєЗМІ.Все стає ясно зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, не переживай ты так, люди за целостность и благополучие Украины, а не за тех кто грабит и разделяет страну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, Лікарня за тобою плаче, з того моменту коли ти тут зареєструвався, ну так що в рило чи в пузо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, не переживай ты так, люди за целостность и благополучие Украины, а не за тех кто грабит и разделяет страну.

Звертайся українською,патріоте ти наш щирий,або я буду просто ігнорувати твої такі грунтовні пости.

Ніхто країну не грабує і не розділяє,окрім хунти в Києві,олігархів,чиновників на місцях,депутатів із ВР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХА *ыдло, да, лучше вообще не обращай внимания, и не только на мои посты, а вообще забудь адрес этого форума! Благодарных будет больше чем минусов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви тупі питання ставите?

За що зараз проливається кров,за кого?За олігархів?

7 мільйонів українців вимерло за 20 років,а за цей час з"явилася ніби нізвідки купка олігархів!Яким чином вони заробили ці кошти?Звідки чиновники,депутати взяли свої кошти?За них вбивають пацанів простих?Мало вимерло?

Це Росія у всьому винна,а мені пора у клініку?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За них вбивають пацанів простих?

Ці самі "пацани" стоять за купку олігархів в Росії. Путін теж олігарх. І вся Росія теж керується олігархами. Ось так от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За них вбивають пацанів простих?

Ці самі "пацани" стоять за купку олігархів в Росії. Путін теж олігарх. І вся Росія теж керується олігархами. Ось так от.

Докази?Не неси дурню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докази?Не неси дурню.

Путін має великі статки. Ось доказ.

В апреле 2014 года в газете The Times заявлено, что Путин хранит 40 миллиардов долларов на счетах в банках Швейцарии

"Не неси дурню" і перестань прикидуватися дурником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докази?Не неси дурню.

Путін має великі статки. Ось доказ.

В апреле 2014 года в газете The Times заявлено, что Путин хранит 40 миллиардов долларов на счетах в банках Швейцарии

"Не неси дурню" і перестань прикидуватися дурником.

Англо-саксонським ЗМІ я не вірю,Вікіпедія є русофобським ресурсом.І взагалі,не переводь стрілки на Росію.

До чого тут Росія?

Вище я поставив кілька питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За них вбивають пацанів простих?

Ці самі "пацани" стоять за купку олігархів в Росії. Путін теж олігарх. І вся Росія теж керується олігархами. Ось так от.

Докази?Не неси дурню.

http://youtu.be/i3TS3PaqFTI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, ти дуже неввічливо відповів на мій пост, але бог з ним - хамло воно і є хамло.

Я думала тобі відповісти, почала збирати твої цитати, щоб довести всю абсурдність твоїх висловів, і за 5 хвилин їх назбиралось стільки за останні 5-6 сторінок, що для мене стало зрозумілим одне - у людини в голові такииииий смітник, що навіть не варто його зачіпати, це вже глухий номер. Людина нахапалась якихось дурнуватих кліше і хоче виставити себе за допомогою них мислячою особою

Сподіваюсь наші модератори почнуть вже банити подібні "екземпляри", надто вони багато уваги привертають своєю пустослівністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у людини в голові такииииий смітник

там не смітник. там бульйон уже))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...