Перейти до змісту

Різна косметика для жінок


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Креми:

Продаю два засоби по догляду за шкірою обличчя так як мені вони не підходять. Баночки повні і нові, хоч і розпаковані.

1. Нічний зволожуючий крем для обличчя, із запахом шоколаду (як на мене). Для нормальної та сухої шкіри. Виробник Великобританія. Свіжокуплений, придатність 30 місяців. (100 мл)

Продаю в два рази дешевше ніж купувала - 15 грн

2. М'який очищаючий засіб 3-в-1 від Oriflame. Застосовується при умиванні, але так як немає потреби у його використанні, продаю. Придатний до 03.2015 г, (150 мл) Ціна 10 грн.

Косметика:

У косметичці лежать без діла тіні , якими користуюсь дуже рідко , може кому знадобляться:

1 . Maybelline New York . Пару раз пробувала , так що майже як нові. Колір не мій . Куплені в Німеччині . Ціна 10 грн.

2 . Темно сині тіні , фірма невідома. Ціна 1 грн.

3 . Чорні тіні , фірма Flormar , тіні якісні , досі добре носяться , колір насичений . Ціна 1 грн.

4 . Тіні від Oriflame , для знака зодіаку Терези . Так само добре носяться , кольори насичені . Ціна 1 грн.

5 . Олівець підводка , новий (колір не мій як виявилося) насичений салатовий , красивий , але для тих у кого очі зелені. Ціна 5 грн.

6 . Розсипчасті тіні від Yves Saint Laurent , знову таки користуюся рідко тому нема потреби в них. Відмінно надають блиск і сяйво. Ціна 5 грн.

7 . Помада Maxmar , може кому потрібна для якихось заходів або хенд мейду. Використовувала її в конкурсі, так і лежить. Колір Вишневий. Віддам безкоштовно

8. Лаки для нігтів, на фото видно колір і залишок, віддам все за 5 грн. Якщо окремо то червоний та срібний безкоштовно, блакитний - 4 грн, рожевий - 3 грн.

9. Обруч і резинка для волосся, пролежали так і не використала = ( Віддам за 5 грн обидва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Тіні номер 1,2 і олівець - продано

Залишилось:

2. М'який очищаючий засіб 3-в-1 від Oriflame

6 . Розсипчасті тіні від Yves Saint Laurent

9. Обруч і резинка для волосся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...