Перейти до змісту

Продам несправний iPhone 3GS 8Gb


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

Айфон був залочений під оператора АТсТ, після намагання зробити анлок здох модем (я так вважаю). Вай-фай, блутуз та жпс не роблять. Зараз стоїть якась прошивка 4.0 чи 4.1, айфон мережі не бачить і сам перезагружається. Зовнішній стан на 5-, від зарядного заряджається, сенсор добре робить. В комплекті йде сам айфон, зарядне до ного (нове, з автомобільним зарядним від прикурювателя) ще й на додачу дам накладку до сім-карти, якою намагався розблукувати апарат, але епік фейл.

Ціна - 270 грн.

Усі питання в ЛС. Фото оригінальні.

0d38c868a0df.jpg

=======================

83e14ff1fb61.jpg

=====================================

c6af82e3c923.jpg

===============================

205eb37877ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви напевно спочатку повисили модем, а потім пробували понизити?В мене таке було на 3джі айфоні-я поставив модем 06,15, а потім хотів понизити після чого в мене також модем зник, потім мені прийшло на розум знову підвищити, підвищив через redsn0w і все запрацювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додаткові дані (на фото погано видно):

модель МС555LL/A

Версія 6.1.6.

Серійний номер QR2253NAEDG

На рахунок ремонту - не хочу більш справи мати з айфонами, й так вже більше 100 грн в нього влив, а цей айтюнс взагалі гон Стива Жлобса - одна пісня півтора бакса щоб скачати з нету, відеофайли тільки в мр4... Були б гроші - може й купив собі неверлокера якогось, а так поки що й нокія добре робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забрав бы але грошей немає лишніх, а так раджу попробувати підвищити модем до 06.15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На що влили 100 грн?Міг би взяти попробувати чи підвищиться модем,а тоді заплатити всю суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн я в нього вложив додатково - це зарядне і картка для розблукування (50 грн), яка не допомогла в цій справі. А так девайс продано, тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...