Перейти до змісту

Подовжувач


MrVes

Рекомендовані повідомлення

З'явилась необхідність в подовжувачі довжиною близько 50 метрів. Вмикати в подовжувач планую керхер чи пилосос (не одночасно). Потужність даного обладнання 1,4 та 1,6 кВт.

Змайструвати такий ітем планую сам, однак існує думка, що подовжувач з невірно підібраним січенням кабеля може згоріти, тому потребую консультації тямячих людей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабель мідь, марка ПВС.

При використанні 3х0,75мм2 - нехай споживаємий ток буде 10А (в реальності менше, близько 7 в момент запуску, але запас - не лишній), падіння напруги на 50 метрах буде 23V (230W буде розсіюватися теплом, як нагрів кабеля). Користуватись можна, але потужніші споживачі не дуже бажано підключати.

Якщо візьмем 3х1.5мм2 - при тих же 10А падіння напруги 10V, відповідно 100W піде у тепло.

Такий варіант - більш дорожчий та важчий, але намотавши такий кабель на котушку\барабан, буде досить пристойний подовжувач, котрий працюватиме гарно і без перегрузів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але намотавши такий кабель на котушку\барабан

получимо таку собі непагану індукційну котушку, нє? Наскільки я знаю - використовувати його потрібно лише у розмотаному вигляді, чи нє?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, фаза, нуль і земля.

для пилосмока не принципове заземлення, а от мийка високого тиску, хоч і має подвійну ізоляцію (клас захисту ірх5 чи 7), проте краще підстрахуватися, імхо це не лишнє.

получимо таку собі непагану індукційну котушку, нє? Наскільки я знаю - використовувати його потрібно лише у розмотаному вигляді, чи нє?

ну єстєссно розмотаним, 50 метрів лапши совати в гараж\підсобне приміщення\туди сюди не шибко зручно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але намотавши такий кабель на котушку\барабан

получимо таку собі непагану індукційну котушку, нє? Наскільки я знаю - використовувати його потрібно лише у розмотаному вигляді, чи нє?

+ намотаний не охолоджується як треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...