Перейти до змісту

Вiдкрита вакансiя HTML верстальщик i PHP программiст


anatolikkk

Рекомендовані повідомлення

В веб студiю в м.Луцьк потрiбно два спецiалiсти:

========================

HTML верстальщик (можливо з початковим рівнем):

- верстка HTML, CSS

- поняття кроссбраузерності

Уміння праювати з базовими налаштуваннями ЦМС (WP, Joomla, Drupal), для розміщення і редагування інформації.

Усі додаткові навики лише + до кандидатури.

Робочий графік: з 9 до 18 Пн-Пт.

ЗП: від 2000 - 2500 грн в залежності від рівня кваліфікації.

========================

PHP программіст з досвідом роботи

- Базові знання мови

- уміння розбиратись в написаному коді.

- написання скриптів і класів

Робота з різними цмс написаними на РНР

Робочий графік: з 9 до 18 Пн-Пт.

ЗП: від 3000 грн в залежності від рівня кваліфікації.

Анатолій

0990293439

0979009619

-----------------

Зручне робоче місце, кава, хороший настрій.

Оплачуваний випробувальний термін 2 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що сталось з попереднiм версталой ?

Попередній нажаль звільнився, а другий сказав що лягае на операцію а виявилось що нікуди він не лягае )))(((

Нажаль так бувае, не роботодавець зникае а зникае виконавець :)

Зп фiксована ? чи вiд виробiтку ?

ЗП від фіксованої і далі. + бонуси при ініціативності

Проекти дрібні, вимагають рутини і дрібних правок, по таких проектах дуже важко рахувати від виробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та бажаючі то напевно є, але вибирати доводиться як президента останні рази - менше зло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та бажаючі то напевно є, але вибирати доводиться як президента останні рази - менше зло :)

Це, напевне, тому що то не зарплата, а якась насмішка - ось і бажаючих нема, і вибирать їм нема з кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував шукати на високу як для Луцька зарплату, але апетити луцьких розробників суттєво вищі за їхні здібності

одного адекватного знайшли, правда в Київ втік потім

так що не залежить від ЗП - вибирати практично немає з кого

P.S.: звиняйте за оффтоп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував шукати на високу як для Луцька зарплату

Мені здається, що справа тут не у високості зарплати, а у її нікчемності в даному топіку. Для прикладу, візьмемо щойно підготовленного провідними вузами спеціаліста, який вже має трохи знань, не має досвіду і хоче працювати в Луцьку. Порахуємо, який мінімум грошей в місяць йому треба, щоб хоч трохи комфортно себе почувати.

Зняти квартиру, хай навіть на пару з кимось - $70-$100

Їсти-пити - $200

Транспорт - $20

Одяг/взуття - $50-$100

Спортзал - $20

Раз в тиждень у нічний клуб - $50

Як мінімум $400/місяць. Тобто "від $400/місяць". Не буде цього - будеш мати не працівника, а відбувайлу.

але апетити луцьких розробників суттєво вищі за їхні здібності

Якось неправильно це. Я теж луцький розробник і можливо в очах інших мої здібності нижчі за мої апетити. І так, я не пройду будь-яку технічну співбесіду в будь-який бодішоп України. Здібностей до проходження технічних співбесід в Україні у мене взагалі нуль. Але чомусь, коли я прошу 40 баксів за годину робочого часу, мої замовники платять, бо бодішопи беруть $60-$100 за те саме. То може просто жадібність у Українських бодішопів суттєво вища за їх реальну цінність в очах розробників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Як мінімум $400/місяць. Тобто "від $400/місяць". Не буде цього - будеш мати не працівника, а відбувайлу.

Та ну, маячню пишеш. Знаю купу людей, які отримують 200 баксів в місяць і при цьому живуть собі нормально і працюють нормально, а не відбувають номер на роботі. Просто деколи робота чи роботодавець настільки нікчемні, що не варті отих великих зарплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум $400/місяць. Тобто "від $400/місяць". Не буде цього - будеш мати не працівника, а відбувайлу.

Та ну, маячню пишеш. Знаю купу людей, які отримують 200 баксів в місяць і при цьому живуть собі нормально і працюють нормально, а не відбувають номер на роботі. Просто деколи робота чи роботодавець настільки нікчемні, що не варті отих великих зарплат.

Вставлю і свої 5 копійок, маю знання маю бажання але п оки вчусь(підвищую кваліфікацію розробника) оскільки на мій погляд мені цього маловато.

Багато просто вийшовши із вузу хочуть зразу "з гразі в князі", звичайно це можливо якщо ти не проирав штани

І ще один аспект напевно багато "спеціалістів" закінчили виш по професії яку їм навязали або це бренд

Із власного прикладу скажу, що по освіті я ніяким боком до компів і програмування немаю відношення проте моє хоббі як виявилось можеприносити непогані кошти

І наостанок, працювавши як офіційно так і неофіційно я зрозумів головне - робота тобі має подобатись, саме це тобі буде допомагати розвиватись і ставти спеціалістом

"Найкраща робота - високооплачуване хоббі"

П.С вибачте якщо я неправий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апетити луцьких розробників суттєво вищі за їхні здібності

Не варто всіх під одну гребьонку. Я теж девелопер (працюю на США), і багато друзів цього напрямку маю. Талановитих і здібних людей достатньо.

Інше питання ось тут:

вибирати практично немає з кого

Є доля правди, хто вже досвідчений і вміє якісно і швидко працювати - того вже давно забрали з руками і ногами чи в Київ чи в закордон на 1-2-3 кілобаксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто вже досвідчений і вміє якісно і швидко працювати - того вже давно забрали з руками і ногами чи в Київ чи в закордон на 1-2-3 кілобаксів.

підтримаю, але частково... згоден що ЗП 1-2-3+ це не межа, але з такою ЗП - комфортніше тут, ніж у Києві (про москальську столицю я мовчу, хоч там і зп від 4-4,5 старт) а в Київ,Варшаву,Лондон і т.п. можна їздити на семінари чи на новорічні міроприємства (тіпа халява :_08: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробував шукати на високу як для Луцька зарплату

до речі,мабуть бачив пропозицію - цілком адекватна, як для "старта" з можливістю розвиватись,тим більше що Ви як роботодавець - цього не обмежуєте...

але апетити луцьких розробників суттєво вищі за їхні здібності

ну,не знаю... до 25 років і в мене були апетити більші за мої можливості (але працював "за те - що дають" - куди подітись), а от після 30-ти знаходиться баланс...

P.S. Шось ми тут нафлудили,мож темку якусь спеціальну хтось замутить :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В цiй темi всi хто вiдписались це хвидше всього досвiдченны люди котрi однозначно працювали i працють на замовникiв i в бiльшостi випадкiв до роботи залучали стороннiх працiвкiв.

Просте i банальне запитання :_)))

Скiльки повинен заробити у виглядi результату своеi працi коштiв для фiрми чи студii що б зi старту отримати ЗП вiд 400$ прогнозованих долларiв - зараз це уже 5000 грн.

5000 грн - ЗП

офiс / к-кiльк працiвницiв

доп витрати

податки i вдрахування.

Швидше всього не менше 8000-10000 грн що б була доцiльнiсть його тримати.

При цьому немае жодноi гарантii а то навiть i ймовiрностi що рiвень працiвника буде достатнiй для рiшення дуже складних завдань.

А як робити з розробкою элементарних сайтiв бюджет яких вистачить як раз лише на таку ЗП працiвника.

Стососно того що в Луцьку досить мало спецыалыстыв я чув уже выд багатьох друзыв ы знайомих котры займаються розробкою веб проектыв.

"Спецiалiсти" або зi старту хочуть захмарну ЗП при тому не маю элементарного досвiду або як уже писалось вище - тi хто вмiють i зароблять 1-2-3 $ уже давно на своiх мiсцях.

Я також починав з помiчника программыста ы у мене була ЗП 250-350-450 остання при тому що наступна робота в банку була ЗП 1100 грн, i далы знову веб i знову не захмарнi заробiтки i леше багаторiчний досвiд дав цей баланс про який говорилось вище.

Треба пробувати, працювати i працювати i ще раз працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після серйозної роботи економістів, прийшли до висновку що ідея з веб-студією і роботою під замовника - то робота задля роботи... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими "економістами" багато не заробиш))) А от нерви потріпаєш.

Автор забув добавити, що офіс в Луцьку не єдиний, а є ще головний, в Москві.

Уявіть як має працювати людина, щоб забезпечити достойну зп своєму начальству, а потім уже й собі.

Виходячи в попереднього, можна зробити висновок, що робочого графіку, як такого і немає, бо роботодавцю "не потрібні робочі години, а потрібен результат", а також "йому не цікаво як в тебе справи, шо там по проекту?!"

Нормальна людина в таких умовах нормально працювати не буде. От і виходить що:

Попередній нажаль звільнився, а другий сказав що лягае на операцію а виявилось що нікуди він не лягае )))(((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останній в нас теж працював здається... ну не те щоб працював - тижні 4 сумарно числився з яких днів 9 може був на роботі

потім теж пропав безслідно з якоюсь дивною історією про хворобу мами... поцікавились в інших - гастролер ще той... так що не завжди роботодавці винні

alexstone, це без нормальних оцінок і бізнеспланів багато не заробиш. Якщо відсікати завідомо безтолкові ідеї на старті - то щастя прийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...