Перейти до змісту

Допоможіть з вибором wi-fi роутера


Рекомендовані повідомлення

Отже, хочу купити собі роутер і вибір стоїть між наступними моделями:

1) http://rozetka.com.ua/asus_rt_n12_d1/p264491/#tab=characteristics

2) http://rozetka.com.ua/41598/p41598/#tab=characteristics

Який краще купити для домашнього користування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене працює вже рік схожий як другий.Знизу гріється(я підставочки придумав),легко налаштовується-нормальний,тверда 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

легко налаштовується-нормальний,тверда 4.

Налаштовуючи D-Link / Tenda / Tp-Link - якось приємніше в налаштуваннях останній. Асуси поки не траплялись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для домашнього краще з онднією антеною,менший радіус дії-менше випромінювання ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Tp-Link вже рік працює 24/7. До технічної сторони роботи нарікань жодних немає, гріється несильно, як на мене. А от відносно програмної сторони, то хоч і налаштовується досить просто і швидко, але на рідній прошивці він мені весь моск виніс постійними зависаннями. Не витримав, перейшов на альтернативну прошивку DD-WRT, і стало мені щастя, ось вже рік навіть не заглядаю до нього. Wi-fi сигнал стабільний, обривів зв"язку у споживачів не спостерігається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про асус нічого сказати не можу, а от купив нещодавно TP-Link 841n, так він періодично підвисає, дуже часто губить звязок з гаджетами, коли приєднанб до нього більше двох. А коли ще й торент ввімкнено, то в інших пристроях інет такий глючний, шо капець. Я не задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для дому повністю вистачить 741 TP-Linka. Але якщо мова йде суто про вибір, то однозначно TP-LINK - це ж мережеве обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, взагалі без антени краще. Звичайний роутер д-лінк купляй і не парься)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...