Перейти до змісту

12


b0rg

Рекомендовані повідомлення

принесли ДВД (інтер-фільм) з новою фільмою Міхалкова "12"

заливати чи вже було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм вызвал на разных ресурсах настолько много эмоций от "Полное Гэ" до " Йа в васторге!"

Так что лей.(если рип)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

Хоч я вже дивився, але в мене екранка з поганою якістю. Фільм пробрав, навіть витягнув оригінал 1957 року "12 розгніваних мужчин". Якщо треба для колекції можу залити. і оригінал і рімейк зачотні фільми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

med_gallery_58_86_66869.jpg

Страна: Россия

Год: 2007

Режиссёр: Никита Михалков

Актёры: Никита Михалков, Cергей Маковецкий, Сергей Гармаш, Алексей Петренко, Валентин Гафт, Юрий Стоянов

Небольшая комната. Один стол. Двенадцать стульев. Двенадцать присяжных выносят вердикт по делу об убийстве восемнадцатилетним чеченским подростком своего приемного отца, русского офицера. Все улики свидетельствуют против обвиняемого, и одиннадцать из двенадцати человек, собравшихся в закрытой комнате, готовы осудить юношу. Но один из присяжных уверен, что все не так однозначно, как кажется на первый взгляд, и предлагает коллегам более вдумчиво рассмотреть дело.

Video: XVID 720x304 25.00fps 977Kbps

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384Kbps

-=LINK=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Фильм вызвал на разных ресурсах настолько много эмоций от "Полное Гэ" до " Йа в васторге!"

ну і як вам кіно?

я нарешті сам подивився :blush: - просто в захваті, давно не було такого кіна від клятих москалів... дюже жаль, що наш сінєматограф в повній ..опі і до таких шедеврів нам як до... :unsure: ех...

думки в неті дійсно розійшлись кардинально

одні пишуть "не очень понравилось - батальные сцены... на мой взгляд фильм немного затянут.. рыхловат..."

другі - "Я обожаю фильмы, на которых кинобыдло перестает жрать попкорн и семачки и начинает плакать в зале.... Блестящий фильм!

"...фильм "12" это нечто,я от восхищения не могу подобрать слова, игра Артистов,Театралов,на высшем уровне,особенно Ефремова,Маковецкого,давно в фильмах его не видел,Гармаша,Гафта,......В первые я увидел такую хорошую игру Стоянова,я в шоке,а как написана к фильму музыка,давно такой музыкальной импровизации небыло. Вот увидите этот фильм изменит многие судьбы, я уж не говорю об Оскаре,который он получит!!!"

а вам як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм дуже сподобався! Гра акторів просто вражаюча.

Вже встиг подивитися 3 рази, а чисто по моєму критерію - фільм який хочеться передивитись означає, що це фільм якісний!

Гармаш і Маковецький та і всі актори - Браво.

Михалков зібрав і зняв чудове кіно.

Борг, спс за лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм дуже сподобався. Гра акторів просто феноменальна, я б сказав, там всі ролі - головні. Зачеплені такі важливі думки, над якими можна довго думати: і про Росію як державу (не був би це Міхалков), і про життя, і про дітей. Для мене ключовим моментом стало те, коли ламається останній присяжний. На сльози пробиває. З задоволенням подивився б ще не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно що в фільмі багато символізму, так би мовити навіть після перегляду є над чим подумати. наприклад в неті багато дискусій про собаку з рукою в зубах в кінці - що вона означає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна цікава думка з нету - пан Міхалков зняв суд Всевишнього: є 12 апостолів, горобець символізує Святий дух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в Біблії голуб символізує Святий Дух. Михалков, думаю, Біблію читає.

А за фільм +1! Дуже сподобався. Мене він заставив задати питання собі: хто я в цьому фільмі, яка моя позиція в житті, як би я поступив? Думаю, що саме це і задумував режисер - щоб кожен в фільмі побачив себе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вражаюче!

Рідко в наш час доводиться дивитись фільми, які по собі залишають щось, що важко описати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм просто супер. Рідко зустрічаються такі постановки і яких на протязі фільму кожна хвилина,

кожна роль, кожна репліка важлива. Вдумайтесь ми весь час бачимо на екрані 12 чоловік

в спортивному залі, а ця сцена не надоїдає...

Взяв фільм напрокаті, вирішив залишити в колекції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Хто не дивився - дуже рекомендую. Для тих, в кого є щось в голові, а не просто дивитись банальний екшн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буря восторга над чем-то, по сути ничем не выдающимся. Михалков +1, как , в принципе, всегда.

Короче, домохазяйки рыдают, интеллигенция в восторге, а Михалков - Иисус как всегда.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,старая актерская школа это супер.Даже выделить некого,все талантища.Поразительно,фильм серйозный.а я в некоторых местах просто ухахатывался(чего стоит эпизод с ножом и сигаретой).И Михалкову достаточно было одного кадра с собакой в конце,чтобы показать весь ужас войны.

Однозначно фильм в коллекцию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прекрасный фильм... просто нет слов! Посмотрев раз хочется просмотреть ещё раз. Очень сложная сюжетная психологическая линия переплетённая со всеми участниками стола присяжных заседателей. От искреннего смеха фильм переводит зрителя к глубокому пониманию без исходности и душевной боли, которая граничит со слезами на глазах. Да фильм действительно получился первоклассного качества. Спасибо всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...