Перейти до змісту

Куплю акваріум


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Захотілось мені рибок)

Куплю акваріум до 20 літрів (бажано 8- 10-15) з усіма "прибамбасами"

Чекаю пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знає де у луцьку можна купити простеньки акваріум, на сландо є дешеві 20-25л. по 40-50 грн. Чи є ціни у нас У луцьку такі і де ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери більший, з часом і рибок побільше захочеш і воду в маленькому потрібно дуже часто міняти, да і біобаланс легше проходитиме в більшому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більший це скільки? Я просто у цій справі новачок, але рибок хочеться. Цікавлять ціни у нас у Луцьку, можливо хтось підскаже ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від 100 л. В мене 200 л. Риби самі живуть (точно скільки зараз не знаю, в районі 50 шт.), навіть помпи на повітря немає, зЕлені хватає для кисню. Світло на таймері вкл/викл. і все, ну ще кормити треба 5-6 разів на тиждень і воду підміняти. В маленькому дуже легко воду спортити кормом, чуть-чуть більше дав і все - вода мутна, рибак капут. Зайти в магазин навпроти 4 школи і запитай. Дешеві не рекомендую брати, якщо скло лопне - потоп, навіть 20 л. - ДВА відра води на підлозі.

post-3019-0-34731100-1388665942_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний у Вас акваріум, 100 л. я думаю для мене забагато. До 50л ще можна. Завтра загляну у магазинчик. А як нарахунок покупці через сландо? ціни там привабливі. Бачив 50 л. з усім за 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку треба вибрати, що хочеться. З зеленню (травою) чи без. А далі об"єм. Від цього кількість та розмір риб. Не можна в 20 л. тримати рибу починаючи від 5 см. в довжину - те саме, як людину у маленькій ванній тримати. Риба повинна рухатись.

У великому повинно бути 3 види риб,

1. - ті, що плавають біля поверхні.

2. - в товщі води.

3. - що кормляться на дні (як правило соміки) та зі скла та трави.

Така схема найкраща по причині, що їжа, яка впала на дно не буде портитись.

Щодо дешевого, я б не ризикував. Якщо з травою, треба освітлення, а світлу треба таймер, інші зручності для чистки та обслуговування.

Почитайте форуми для початку

http://www.aquaforum.ua/

http://aqua.od.ua/?s=200926&m=info&n=6&pg=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний у Вас акваріум, 100 л. я думаю для мене забагато. До 50л ще можна. Завтра загляну у магазинчик. А як нарахунок покупці через сландо? ціни там привабливі. Бачив 50 л. з усім за 100 грн.

Доставку акваріуму не врахували ~150грн. Нова пошта. На сландо ви на фото не побачите царапин тай в б/у варіанті нема гарантій що він не потече. 50л. Це невеличкий акваріум ціна нового з прибамбасами ~1000грн. Акваріумістика це недешеве хоббі ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...