Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Власне сабж.

Зареєструвався я на днях на одному форумі. нарjд там серйозно зайнятий HDTV.

І Ріпи всякі і повні HD та BD (BluRay Disk)

Я зацікавився такою штукою - знайшов Московські ціни. (від 250 жо 500 а потім і по 1000 у.о.)

Цікаво було б ьакого сабжа потримати в руках а ще краще поюзати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извини за 5 копеек, но смысл? Честно, не вижу смысла... Нужно как минимум ждать пока цены упадут... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайдено в Україні за 293оу. привід Піонер :( Але Блу-Рай тільки читається.Наскільки розумію треба різак..немає(не знайдено) http://comp.topshops.com.ua/info.php?p_id=...lueray+black....

ЗІ З появою DVD приводи коштували дуже дорого. Формат став популярним не дуже можна сказати давно ...А CD-dvd роми зараз майже не купляють а двд-рв зразу бо ціна не дуже відрізняється........Думаю не варто зараз купляти той Блу-рай..Тимбільше LG Має у своєму арсеналі Super Multi Blue який пише та читає усі існуючі формати......Ну це так- ліричний відступ і в Україні його поки нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да за такую цену лучше соньку 3 купить, она тоже читает блу-рей. :D

Сам чекаю поки ціна буде нарівні 100 у.е + діски можна буде хоча б у двох магазинах у Луцьку. ЗАраз резону немає брати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто я буду брати тільки 2в1 -- BluRay і HD-DVD в одному корпусі. Такі комбайни вже анонсовані, так що думаю ще з рік-півтора і можна буде купувати. Інакше повториться та ж ситуація, яка була з DVD-R/RW і DVD+R/RW. Скільки відсотків користувачів зараз задумується над тим, диски якого з цих двох форматів купувати? А раніше це було вкрай важливо. Думаю що і обидва HD-формати скоро стануть абсолютно тотожними, і тільки тоді буде варто купувати дисковод (та і побутові плеєри) для них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...