Перейти до змісту

Продам 4 блоки Честер синій


Lut-sk

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня людина зі мною розрахувалась 4-ма блоками цигарок Честрер синій я не курець! тому хочу продати, ціна на них 13.75 Я продам 1 блок - 90 грн

4 блока - 350 грн відписувати у приват=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змий в унітаз! А якби наркотою розрахувались?

По перше флуд!

По друге до чього тут наркота? як то кажуть "Бред сивой кобылы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змий в унітаз! А якби наркотою розрахувались?

По перше флуд!

По друге до чього тут наркота? як то кажуть "Бред сивой кобылы"

Поміркуй ще. Не всім одразу дається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, дітки, поясню.

1. З автором розрахувались сигаретами, але він не подумав, що це не зона, і тут можна взяти грошима.

2. Йому абсолютно байдуже, що іншим пропонує шкідливий для життя непотріб - йому тільки потрібно повернути гроші. Байдуже, яким чином. Лінія між байдужим автором і мерзотниками-виробниками поступово стирається.

3. Курець kolialutsk вирішив проявити героїзм, бо прагне поваги зі сторони автора та репутації в колі сайту.

4. Якби замість 20-ти беників у пачці, з автором розрахувались кількома одиницями наркотичних засобів, він би їх так само захотів продати, тільки б перевести товар в готівку.

5. 100% всі планокури, "баригі" та "закопчені" манагери обуряться, прочитавши цей пост.

Одразу перепрошую за останній пункт. Промитим мізкам не зрозуміти. Нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, дітки, поясню.

1. З автором розрахувались сигаретами, але він не подумав, що це не зона, і тут можна взяти грошима.

2. Йому абсолютно байдуже, що іншим пропонує шкідливий для життя непотріб - йому тільки потрібно повернути гроші. Байдуже, яким чином. Лінія між байдужим автором і мерзотниками-виробниками поступово стирається.

3. Курець kolialutsk вирішив проявити героїзм, бо прагне поваги зі сторони автора та репутації в колі сайту.

4. Якби замість 20-ти беників у пачці, з автором розрахувались кількома одиницями наркотичних засобів, він би їх так само захотів продати, тільки б перевести товар в готівку.

5. 100% всі планокури, "баригі" та "закопчені" манагери обуряться, прочитавши цей пост.

Одразу перепрошую за останній пункт. Промитим мізкам не зрозуміти. Нажаль.

О, май боже :0159: . Як можна бути таким тошнотом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вест00,ти реально дов@банутий!)).

І з чого ти взяв що я курець?

І саме головне,що ти робиш в цій темі?

Чого хтось має обуриться на твій маразм?

До чого тут зона? Чи ти думаєш що автор не взяв би грошима якби міг?

І звідки така ненависть до сигарет і "планокурів"?Може в тебе є що розказати з історії свого життя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...