Перейти до змісту

Продам дрова рубані


Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Ціна була 2000 грн з початку року а тут в лісі наверно лісовикі збільшили ціну бо ціна на заправках не змінилась. Аж цікаво з чого формується ціна. Чи то полішуки які рубають ті дрова порозумнішали, чи комерси побачивши ціну на газ вирівшили собі заробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна була 2000 грн з початку року а тут в лісі наверно лісовикі збільшили ціну бо ціна на заправках не змінилась. Аж цікаво з чого формується ціна. Чи то полішуки які рубають ті дрова порозумнішали, чи комерси побачивши ціну на газ вирівшили собі заробить.

Багато людей ставлять котли на тверде паливо, а наші "доблесні" комерсанти потирають ручки. Побачимо, що буде з цінами на дрова ближче до опалювального сезону, я думаю по вартості опалення буде наближатись до газового....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний зіл це конкретна кубатура чи це у складометрах, який вимірник і як той зіл складений чи накиданий??

можна зрозуміліше. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний зіл це конкретна кубатура чи це у складометрах, який вимірник і як той зіл складений чи накиданий??

можна зрозуміліше. Дякую

повний з горою накіданий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повний зіл це конкретна кубатура чи це у складометрах, який вимірник і як той зіл складений чи накиданий?? можна зрозуміліше. Дякую повний з горою накіданий

повний з горою може бути 5м.куб, 7 м.куб., 10 м.куб залежить від того як "накідати"

скільки це все-таки у фактичних вимірниках цікавить, може якийсь стандарт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив залишити відгук:

купував 12куб.м складених дров за 1600. Були не різані. Борти з нашивками. Якщо цікаво - пишіть в ПП

Доброго дня.Ви минулого року купували дрова. Чи є можливість в цьому ж місці купити дрова сьогодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив 2 Зіли рубаних дров по 1400 грн з доставкою( 2800грн за два).Борти нарощені. І не можна сказати , що їх багато. А якщо купляти по 2700 один, то простіше топити газом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Сьогодні купив 2 Зіли рубаних дров по 1400 грн з доставкою( 2800грн за два).Борти нарощені. І не можна сказати , що їх багато. А якщо купляти по 2700 один, то простіше топити газом

Вчора привезли зіл дров десь з під торчина за 1800 грн. Дрова рубані но великими шматками. В сучасні котли саме то. В грубку бабусі перерубали трішки. А тут за 3000 пропонують. Ну це вже перебор. Кому треба можу дати телефончик в пл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив 2 Зіли рубаних дров по 1400 грн з доставкою( 2800грн за два).Борти нарощені. І не можна сказати , що їх багато. А якщо купляти по 2700 один, то простіше топити газом

Вчора привезли зіл дров десь з під торчина за 1800 грн. Дрова рубані но великими шматками. В сучасні котли саме то. В грубку бабусі перерубали трішки. А тут за 3000 пропонують. Ну це вже перебор. Кому треба можу дати телефончик в пл.

хай привезуть ще мені

можу і 2000 тис.грн. заплатити

200 твої

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка звоніть, мені не шкода. Мого інтересу там нема. І це не реклама. Пора ставити вас на місце. Ято користуєтесь моментом. І дерете ціну на дрова. Тел о5о3381564 звати Володя. Відпишіть чи користувались послугами чи просто набиваєте собі ціну. Чи ви думаєте я один такий телефон знаю. Де дрова дешевше продають. В наш теперішній час потрібно боротись за клієнта а не дерти з людей останню копійку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кому треба можу дати телефончик в пл.

дрова дубові???

Змінено користувачем Vikvik Mawr
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Кому треба можу дати телефончик в пл.

дрова дубові???
  Змінено користувачем Grekus
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось нечитаємо??? якась не ферштейн
Grekus просто в дровах не розбирається тай незна що відповісти...

привезли і мені за 1800 грн., домовились з Володькою про дуб і ясен а привіз патичків з посадки де не де ясененом притрушених до того ж коротким зілом

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...