Перейти до змісту

поможіть з прошивкою iphone3gs


Рекомендовані повідомлення

доброго дня ...обновив прошивку до 6.1.3 через itunes ,зробив джейлбрейк ,понизив модем до 05.13.04..поставив cydia,встановив ultrasnOw ,зявилась мережа(позвонив все норм!)і після першої перезагрузкі iphone мережу не шукає,сидіа вилітає через 1,2сек після запуску!!!!!в чому пробле що не так????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не привязаний зробив джейл

а хіба можна на 6.1.3 зробити не привязаний???

спробуй перезагрузити через redsn0w - Just Boot

ок попробую...відпишусь!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

став 4.1 або подивись чи є сертифікати на нижчу ніж 6.1.3... в ідеалі 4.1+ джейл+ ультрасноу... а сертифікати дивись за допомогою айфейз... якщо щось не виходить відпишись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не привязаний зробив джейл

а хіба можна на 6.1.3 зробити не привязаний???

спробуй перезагрузити через redsn0w - Just Boot

ок попробую...відпишусь!

якшо привязаний джейл стоїть, то тобі перезагрузку робити можна лише за допомогою компа (Just Boot)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

став 4.1 або подивись чи є сертифікати на нижчу ніж 6.1.3... в ідеалі 4.1+ джейл+ ультрасноу... а сертифікати дивись за допомогою айфейз... якщо щось не виходить відпишись

написав в ЛС!

то виходить що з айфоном мені можна ходти до першо виключення,перезагрузкі??а потім знов Just Boot??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

став 4.1 або подивись чи є сертифікати на нижчу ніж 6.1.3... в ідеалі 4.1+ джейл+ ультрасноу... а сертифікати дивись за допомогою айфейз... якщо щось не виходить відпишись

написав в ЛС!

то виходить що з айфоном мені можна ходти до першо виключення,перезагрузкі??а потім знов Just Boot??

Саме так, але повір мені айфон можна не виключати тижнями, а то й місяцями.. головне щоб зарядка була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

став 4.1 або подивись чи є сертифікати на нижчу ніж 6.1.3... в ідеалі 4.1+ джейл+ ультрасноу... а сертифікати дивись за допомогою айфейз... якщо щось не виходить відпишись

написав в ЛС!

то виходить що з айфоном мені можна ходти до першо виключення,перезагрузкі??а потім знов Just Boot??

Саме так, але повір мені айфон можна не виключати тижнями, а то й місяцями.. головне щоб зарядка була...

я так зрозумів інших варіантів немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качай прошивку 4.1 і прошивай через дфу. потім джейли і став ультраснов(за умови що модем підходящий останеться) якщо модем підніметься то піднімеш до айпедовського і опустиш назад.

або приходь зроблю тобі по знижці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спс дядько все канає)))))спочатку добавив репо(бо не находило в сydia) і потім інсталював прогу!!все робить після ребута девайса)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спс дядько все канає)))))спочатку добавив репо(бо не находило в сydia) і потім інсталював прогу!!все робить після ребута девайса)))

я думаю тему можна вважати закритою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...