Перейти до змісту

Меламінові губки


vasyapypkin

Рекомендовані повідомлення

Продаю меламінові губки. Розмір 100*60*30 мм. В упаковці. Ціна 3,5 грн. Або 3 за 10 грн.

Мені дуже подобаються. Я ними мию керамічну мойку, білі двері з МДФ, підвіконники, умивальники у ванній, машину. Таокж дуже класно мити витяжку і кухню. Жир, що осідає на поверхнях залишається в губці, а не тягнеться за руками.

Щодо іншого, то ось ролик про її використання

Дуже цікаво.

т.050378686чотири. Краще дзвоніть, так швидше

post-5035-0-80950200-1384798843_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому ссилка на ролик з ютуба зникла? Вчора була. Це що приколи нашого містечка?

Можете самі перейти на ютуб і ввести "меламиновые губки". Там є програма "Галілео", які випробовували ці губки. У цьому ролику нею витирають стіни, столи від фломастерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кідстафі вони по гривні

aliexpress.com - 100 шт брав за 7 чи 8 баксів з халявною доставкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно чекала цього питання. І як тобі якість за ту ціну,яку ти називаєш? Спробуй якісні ( а я їх вже мала різних багато), тоді зрозумієш різницю. Можу відкрити секрет - найкращі корейські, але і ціна їх найвища. Ті, що дешеві просто кришаться в руках. І якщо потрібно їх штук 5-10, то чи варто замовляти цілих 100?

mix_forever Можеш дати продавця з кідстафа хочу і ті спробувати. Пробувала за 1,50 - гадость рідкісна

на кідстафі вони по гривні )))) Кльово кроси такими мити.

А доставка поштою ще плюс. Я не агітую - просто продаю, бо брала більше собі і знайомим. Заробіток смішний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кідстафі вони по гривні

aliexpress.com - 100 шт брав за 7 чи 8 баксів з халявною доставкою

За таку ціну буде інший розмір губки , н-д товщина 20 мм і без упаковки. Я вивчала пропозицію алі :0152: в такому розмірі практично немає, а власний досвід каже, що товстіша довше служить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму 3 за 10 для спроби,мій № 050-510-20-54

Зізвонились, дякую за покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую...

Користуйтесь,будь-ласка.

У покупця було запитання на рахунок миття акрилової ванни. Сьогодні спробула. Виявляється ванна може блистіти :0165: Так що підтверджую можна мити.

Ще згадала, що гарно миється губкою шкіряний диван.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав на пробу: сліди від ручок кулькових, фломастерів, маркерів на меблях, лінолеумі, частково на шпалерах, іграшках, маркерній дошці та інших речах повідмивав. всім в кого дома є маленькі художники і графітчики :0019: - майте на увазі, потрібна річ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав на пробу: сліди від ручок кулькових, фломастерів, маркерів на меблях, лінолеумі, частково на шпалерах, іграшках, маркерній дошці та інших речах повідмивав. всім в кого дома є маленькі художники і графітчики :0019: - майте на увазі, потрібна річ!

Оскільки в мене дитина виросла з віку малювання, то забула за цю можливість губки. Дякую за нагадування. :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла в своїх закромах інструкцію:

ЧТО МОЖНО ОЧИСТИТЬ МЕЛАМИНОВОЙ ГУБКОЙ.

Меламиновая губка легко очистит разные виды домашних загрязнений. В кухне - пятна в мойке, загрязнения столешницы, жирный налёт на фасадах мебели и особенно налёт сверху шкафчиков, пригорелые загрязнения духовки, противней, элементов вытяжки, микроволновые печи. Пятна или загрязнения на пластиковых подоконниках, оконные рамы, стёкла, зеркала. Ржавчину, застарелый налёт на металлах (окисел). Полосы от обуви и другие загрязнения или пятна на линолеуме, паркете, ламинате. Известковый налёт на кафельной плитке, сантехнике, налёт на смесителях. Следы "детских шалостей" таких, как настенная живопись на обоях :), следы фломастеров, маркеров. А знакома ли вам картина обрисованного маркером лифта? Меламиновая губка успешно оттирает эти следы начинающих малолетних вандалов-идиотов... Отлично чистит мягкую мебель, сиденья автомобиля из кожи или дерматина. В общем, чистит практически всё!

СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ.

Перед употреблением меламиновую губку смочить водой и слекга отжать, сжав её ладошками рук. Ни в коем случае не отжимать выкручиванием - испортите! Если загрязнение небольшое, то рекомендуется отрезать ножницами небольшой кусочек от губки, а не использовать всю. Можно тереть очищаемый предмет, как всей поверхностью губки, так и уголком, если пятно небольшое. Со временнем (чем грязнее очищаемая поверхность, тем быстрее), губка теряет, свои свойства, становится хрупкой и стирается.

ОСТОРОЖНО!

Следует не забывать, что меламиновая губка - это сильное абразивное средство! И вместе с загрязнением может удалить не только грязь, но и нанести повреждение очищаемой поверхности, если это нетвёрдый материал. Нельзя чистить глянцевые поверхности пластика, мебели. Рекомендуется найти незаметный участок поверхности и сначала попробовать на нём. И только убедившись, что губка не наносит вред поверхности, приступить к очистке основного пятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...