Перейти до змісту

Страви в пароварці


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Щось давненько я свою пароварку не використовувала

Сьогодні дістала її і вирішила активно готувати здорову та корисну їжу. Бракує цікавих ідей

Пропоную ділитись рецептами, які вже випробували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б, щоб не створювати нової теми і спорідненість техніки, попросив щоб і виложували цікаві рецепти для мультиварки, якщо можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний вінегрет.Порізати овочі(картоплю,моркву,буряк) і приготувати на пару Потім , коли охолоне , додати все інше.І,хоча різати сирі овочі важче,ніж варені,повірте,воно того варте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом готую тільки в мультиварці,Пропоную мій улюблений і стовідсотково випробуваний рецепт сирника

Не памятаю де я його знайшла в інтернеті,печу раз в тиждень обовязково Виймаю кастрюлю з мультиварки,а сам сирник з кастрюлі,коли вистигне повністю

Творожная запеканка в мультиварке

Творожная запеканка в мультиварке получается очень нежная, пышная и сочная. Я люблю сделать ее с вечера и оставить остывать до утра на завтрак. По мере остывания она становится плотной и легко разрезается на кусочки. Верх можно украсить вареньем. Стаканы здесь указаны обычные, а не мультиварочные.

Ингредиенты

Порций: 8

· 4 яйца

· 3/4 стакана сахара

· 500 г творога

· 1 стакан кефира

· 1/2 стакана манки

· 1 ч.л. ванильного экстракта или ванильного сахара

· 1 ч.л. разрыхлителя

· 1/4 ч.л. соли

· 1/3 стакана изюма или цукатов (по желанию)

Способ приготовления

Подготовка: 15 мин | Приготовление: 45 мин

Смазать мультиварочную кастрюльку сливочным маслом или маргарином.

Миксером или в кухонном комбайне сначала взбить яйца, пока они не станут пышной массой, 2-3 минуты. Добавить сахар, снова взбить. Дальше добавлять по очереди творог, кефир, манку, ваниль, соль и разрыхлитель. В конце добавить изюм и перемешать. Тесто получится довольно жидкое.

Выложить все в мультиварку. Поставить на режим "Выпечка" на 45 минут. Запеканка будет очень нежной, отделите ее осторожно лопаточкой от стенок. Накройте сверху большой тарелкой и переверните аккуратно на тарелку вверх ногами. Можно так и оставить вверх ногами, а можно взять другую большую тарелку, снова накрыть запеканку сверху и снова перевернуть. Если верх немного бледноват - можно присыпать корицей или сразу смазать вареньем, как торт.

Примечание:

Единственный минус по сравнению с духовкой - верх получается немного бледноватый. Чаще всего я присыпаю немного корицей или смазываю вареньем. Или когда будете перекладывать из кастрюльки на тарелку (вверх ногами) то низ получается самое то - красивый и румяный. Можно так и оставить запеканку - вверх тормашками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Готувала сьогодні лосось на пару за самим простим рецептиком. Посолила, покрапала лимонним соком і в пароварку на 20 хв.

Швидко та смачно!

ПіСі: Для мене стейк виявився трішки зажирним. Наступного разу буду брати той, що ближче до хвостика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні був омлет :)

Ингредиенты

  • 5 шт яйца
  • 1 стакан молока
  • соль

Способ приготовления омлета в пароварке

  • Смешиваем яйца с молоком и солью. При этом яйца с молоком взбивать не надо. Чтобы омлет получился пышным яйца с молоком надо только хорошо перемешать вилкой. Вот, собственно, и весь секрет.
  • Заливаем омлетную смесь в форму.
  • Готовим омлет в пароварке 20 минут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмовився від придбання електричної пароварки, газова, здається, дає аналогічний результат :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюсь саме електричною пароваркою вже більше року - дуже задоволений.Ввімкнув таймер і пішов займатись своїми справами. Одночасно можна готувати декілька блюд( гарнір, овочі, рибне-м"ясне, десерт), що значно економить час. Ну і головний ефект пароварки - дієтичні блюда з максимальним збереженням корисних речовин і вітамінів.

Готую всілякі омлети, запіканки, м"ясні-рибні блюда, плови. Ну і просто навіть морожені овочі зимою закидаю в пароварку. До моєї моделі пароварки в комплекті 6 стаканчиків для десертів - солодощі просто смакота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшов на Playmarket програмку "Рецепти для пароварки" . Закинув цю програмку на планшет, Коли готую, підглядаю в планшетик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сирна запіканка

СОСТАВ:

  • твогор — 500 г
  • яйцо куриное — 2 шт.
  • молоко — 50 мл
  • манка — 80 г
  • сахар — 100 г
  • курага

Така ніжна вийшла... не дарма писали, що то рецепт дитячої запіканки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тушкована капуста. М'яско з сальцем на дно, морква та цибулька дрібно, зверху файно нашинковану капусту. На півтори-дві години на тушкування. Наприкінці додаємо томатну пасту, помідори і т д. та приправи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сирна запіканка

СОСТАВ:

  • твогор — 500 г
  • яйцо куриное — 2 шт.
  • молоко — 50 мл
  • манка — 80 г
  • сахар — 100 г
  • курага

Така ніжна вийшла... не дарма писали, що то рецепт дитячої запіканки :)

я сьогодні готував те ж саме . :) Тільки замість молока - сметана, а замість кураги - горішки та фініки. Ще додавав корицю та кардамон. Замість цукру можна мед

На основі цієї запіканки можна робити варіації. Замість кураги - терта морковка або рисова каша чи якісь пластівці, бо покришене печиво. Або яблука потерті - тут вже можна дати волю фантазії.

Думаю, що якщо білок відділити, взбити міксером - і в кінці вимішати з масою - то запіканка буде ніжна, як пташине молоко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в пароварці люблю робити рибку, правда перед тим як готувати мариную, дуже смачно получається. Мої вдома також люблять парові котлети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

вчора не вечерю робив половинки баклажана на пару

post-4-0-60358200-1437990595_thumb.jpg

а зранку також робив баклажан на пару тільки почищений і кільцями

без нічого

навіть солі не додавав - смак супер

сьогодні не вечерю спробую повторити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...