Перейти до змісту

Безкоштовно віддамо котеня в добрі руки


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Є котеня, хлопчик 2,5 місяці, Грайливий, практично весь час муркотить, навіть коли грається. Приучений до лоточка, пролікований профілактично від глистів, Чистий, охайний, сірий. Детальніше на фото. Їсть домашню їжу , до кормів не привчали , навіть не знає, що таке буває) так що з їжею проблем нема) Звертайтесь або лічку або за телефоном (099) 084 73 15

otdam_kotenka_v_dobrye_ruky__16629463m.jpg

Трішки відео з ним

АДМІНИ не можу знайти де тут спойлер? або хоча б як мінімізувати фото? а то якось неоковирно виглядає пост...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АДМІНИ не можу знайти де тут спойлер?

можна просто руцями вписати на початку тексту "[spоilеr]" і в кінці "[/spоilеr]" (звідси не копіюй, бо я вставив букви "о" і "е" кириличні, щоб видно було :) )

а можна отак

post-8369-0-55792900-1382341974_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже нікому не потрібне? У нас просто вже є кішка і залишити не можемо нажаль.. дуже не хочеться його на вулиці залишати...

А на рахунок спойлера.. можна і тегом.. але зараз інше.. не можу знайти де можна відредагувати своє повідомлення? Ось це можу, а в першому нема кнопи "Изменить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) до неї треба дорости, вона з "віком" з'являється :)

Так тут, на Борді, зроблено. Час, протягом якого можна редагувати своє повідомлення залежить від статусу (від кількості написаних повідомлень)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...