Перейти до змісту

Elementary / Елементарно


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Почав дивитися серіал.

Враження двоякі. І ніби цікавий, і водночас виникає стійке відчуття дежавю.

Подивившись 10 серій (половина 1-го сезону), я зрозумів.

Фільм явно є міксом із 3-х (як мінімум) серіалів.

1-й - сама ідея Шерлока Холмса, взята із британського мінісеріалу "Шерлок", який реально нашумів. Та й деякі повадки героя.

2-й - Це "белый воротничок". Ну є щось звідти ТОЧНО! Мене він не зачепив зовсім. 5 серій, і все стає передбачуваним.

3-й - Звичайно ж Хаус!

Збірний образ героя видно одразу! Це і цікаво, і не дуже. Те, що у Х'ю Лорі виходило просто божественно, цьому актору просто не йде.

Загалом серіал непоганий. Місцями буває нудним і примітивним, які у сі серіали.

Хто ще дивиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю, но уже по серии в неделю 2й сезон. Возможно я бы и обошла его вниманием, но моего мужа, который, в принципе не любит и не смотрит сериалы, удалось подсадить на этот (а я пробовала не один и не два)))), потому уж смотрим до конца))). Соглашусь, что есть сериалы более захватывающие, с более интригующим сюжетом, но и тут будет по закрученнее к концу 1го сезона, середина она всегда немного тягомотная. Насчет главного героя, как по мне довольно обаятельный, сравнивать с Хаусом, конечно, можно, но все таки и свои изюминки у него присутствуют. Насчет Ватсон, довольно оригинально, что она женщина, ну и это привносит что то свое в сериал. Ну а для меня самое приятное в сериале, это дом Холмса, ну уж очень он соответствуетему ему самому, в общем, дом крут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет Ватсон, довольно оригинально, что она женщина,

Ну, є версії, що і в Робінзона Крузо П'ятниця, таки була вона.... Інакше б він там 28 років не прожив... "сам".

Люсі Ліу гарно зіграла Ватсон-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, тема подібна на анекдот:

А у мене дома- собака- отакий заввишки, отакий завдовжки, отакий завширшки. Сірко, здоровенний собака. Зуби- як свечи от запорожца. Страшний. Почуяв, шо хазяїн в опасності. Я ж на охоті. І оце мій собака Сірко почуяв шо я в опасності і почав дёргать цеп. По проволке туди сюди біга, цеп рве, гавкає, скавучить,- жінка йому їсти- він не їсть. Йому попити- він не п'є. Гавкає, так скавучить, цеп дёргає по проволці біга! Ну і моя жінка його пожаліла, мого Сірка. Відчепила його від карабіна і оце він...а я ж сплю в лесу, я ж сплю в лесу. І оце мій собака Сірко мене по следах винюхав, знайшов мене в лісі і як почав на мене стрибать, отак пригає на мене лапами...прямо...лиже мене язиком...обрадовався, понимаєте? І оце я сонні очі продираю, і бачу шо це мій Сірко, і понімаю, шо це мій Сірко...а срать не перестаю.

З.І. Не тема, а сторінка жж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtop]

MrVes, а что борда уже перестала быть местом общения? Теперь тут только должны быть шокирующие новости попахивающие желтизной?

[/offtop]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, тема подібна на анекдот:

Вважаєш, що ця чимось краща?? З рештою, спілкування у темі Відео / Серіали уже не то? Чи тут тіко "Інтернів" можна обговорювати??

А тепер по темі.

Як відомо, в оригінальних розповідях Конана Дойля, Холмс таки був наркоманом. Прикол цього серіалу, що Холмс також наркоман, тільки "в зав'язці". І лікар Ватсон йому у цьому допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

3 сезон стартовал!!!Не пропустили??

пропустили...

Нічого, буду дивитися пачками по 2 серії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Ось і закінчився 3-й сезон. Якось "по-дебільному".

Хоча, можливо під ка ... (ой, спойлер) :)

..йфом в 4-му сезоні буде мочити не гірше Хауса? =)

Чекатиму 4-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется такой поворот должен был случиться, рано или поздно, просто приурочили его к завершению сезона. Ждем продолжение).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется такой поворот должен был случиться, рано или поздно, просто приурочили его к завершению сезона. Ждем продолжение).

Шо ж там такого ))

Я вже 2сезон закінчую дивитися, трішки піднадоїв, але якщо не дивитися днями і ночами, а по пару серій на тиждень то нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется такой поворот должен был случиться, рано или поздно, просто приурочили его к завершению сезона. Ждем продолжение).

Шо ж там такого ))

Вот тебе и стимул досмотреть)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 3 тижня потому...

там мало 3 серії.

І я чомусь (спойлер), чекаю, коли вже він там зі своїм батьком буде розбиратися про організацію Моріарті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...