Перейти до змісту

Потрібні хлопці для копання траншеї


ThinkMaster

Рекомендовані повідомлення

Портібно викопати траншею для укладки полієтіленової труби на території приватного сектора. Ширина - 20 см, глибина 60-70 см, довжина 100-150м. Потім кладем трубу і засипаємо. Хто може чи знає когось прошу пишіть в ЛС. Оплата на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ширина - 20 см, глибина 60-70 см

на таку глибину - треба ширшу ширину.. незручно буде копати при20см..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70 см то не глибоко, трохи вище колін...

я ще вужче копав обрізаною по боках лопатою з довгою ручкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как то - видел на улице маленький экскаватор, как раз для прокладки труб. Правда цену они наверное загенделят :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

копай ескаватором, самий малий ковш вроді 30 см. за годину беруть 200-250 грн. думаю що за 2-3 години полюбому прокопають вашу дистанцію це буде однозначно дешевше ніж копати вручну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монтажні підприємства, навпаки, набирають людей для копання траншей, бо це їм виходить значно вигідніше, ніж орендувати техніку, а тим більш, купувати її.

Можна звернутись сюди: 067 360 87 20 і орендувати трьох потужних хлопців для такої роботи.

Стаціонарний: 785966, питати Світлану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термін? Покриття (чи є асфальт/бруківка)? Який район?

Покриття немає, це город ображно кажучи, район Струмівка. Глибини думаю і 50 см буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В землі буває лежать кабелі, май на увазі і будь обережним. Пошкодження може вилитись в таку копійку, що десять екскаваторів можна було б найняти. Такі роботи потрібно погоджувати.

На рахунок землерийної сили - знаю, що по Луцьку на прокладку електрокабелів часто приганяють хлопців з бурс, але як кого і де - не знаю. ...так... напрямок вказав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...