Перейти до змісту

Продам свіжий мед з власної пасіки


malyarchuk

Рекомендовані повідомлення

Продам свіжий мед з власної пасіки.Зібраний у серпні цього року.Якісний, без будь-яких домішок.Пасіка (18 вуликів) знаходиться в Ківерцівському районі с.Звірів(15км від Луцька). Основну частину продано постійним покупцям.В зв"язку з тим, що зібрали набагато більше ніж минулого сезону, залишилось ще на продаж. Надзвичайно корисний і смачний продукт.

Ціна - 70грн. за 1л. Ціна за 3л - 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, 70 грн, це перебор, ще й надлишки.

Сам шукаю купити, але тут не стримався.

(тільки не треба казати: не подобається, проходь мимо, це ж з найнайнайчистішого місця в Україні\світі і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нікого ні до чого не примушує.У кожного є вибір, купляти Вінницький мед, який мені здається і медом важко назвати, або ж купити натуральний мед.До речі, Вінницький мед або мед, який привозять з Півдня на ярмарках можна купити навіть по 80грн. за 3 літри.Відчуваєте різницю.А тепер кожен для себе може зробити висновок, що це за мед. Але користі від нього ніякої, в кращому випадку - це цукровий сироп, який переганяють пчоли, а в гіршому, це взагалі нікому не відома суміш.Зрештою, це справа кожного що купляти, і по якій ціні.А кому дійсно потрібен корисний продукт, прошу дуже. Хто купляв у нас мед, стали постійними нашими покупцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перепрошую я попросив би утриматись від таких коментарів тому що тепер за такі ствердження можна отримати штраф від правоохоронних органів. а по друге те що ваш мед коштує 70грн за літр це не є підтверженям якості. можна купити мед за 50грн і продавати за 100грн і казати що це мегаекологічний мед на світі тільки тому що він дорощий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкуренти продають за 96грн/3літри

Рецепт мёда, который продают по 30 грн за литр:

1. Привозиться по морю сотни тонн непонятной сладкой субстанции из заморских стран

2. Выгружаеться на полях, расставляються сотни ульев

3. Через какое-то время "мёд" собираеться.

4. Привозиться в Луцк и др. города на ярмарку и продаёться по 30 грн.

5. Приятного аппетита!

Мёд на юге Украины собирают в основном с полей подсолнуха, который кропиться десятки раз.

Я бы воздержался от такой покупки.

Розничная цена волынского мёда начинаеться с 60 грн за литр и доходит до 150. Так что цена ТС вполне адекватная.

тепер за такі ствердження можна отримати штраф від правоохоронних органів

Половина страны пишет в нете, что Янукович - дурак, но пока никого не оштрафовали. А тут за мёд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70 гривень за Натуральный мёд --- это отличная цена. У меня в этом году на продажу нет. Но если бы был, меньше 70 гривень не продал бы. Тем кто хочет оценить натуральный мёд могу устроить дигустацию. Приезжайте ко мне с купленым дерьмом за 30 гривень , и сьешьте при мне ложку своего и ложку моего, глаза у вас прозреют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не кажіть, за штраф мене також дуже розсмішили...Цілком Вас підтримую на рахунок того південного меду.. ...Приємно поспілкуватись з людьми, які дійсно знають звідки той натуральний мед береться і скільки сили треба прикласти для того, щоб його потім продати...Не бачу ніякого сенсу вести дискусію з людьми, які про мед тільки в книжках читали...А підтвердженням якості натурального меду є покупці, які з року в рік його споживають, які зрештою, ним навіть лікуються.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70 гривень за Натуральный мёд --- это отличная цена.

Підтримую! У мого тестя власна пасіка, теж продаємо мед по 70 грн., маємо постійних клієнтів, розкуповують дуже швидко.

Так що за хороший мед це нормальна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, перестаньте гадити в темі чоловікові (то ж є купа тем в флеймі де це можна робити). Він продає по нормальній ціні мед. В минулу неділю купувала на базарі теж по 70грн. за 1л, правда продавець ще бонусів трошки дав. До того ж як було сказано вище "не подобається, проходь мимо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цитата з посилання:

Тепер Ільченко має сплатити державі 51 гривню за використання нецензурної лексики, яка містилась на плакаті.

1. Не знав, що слово "казел" нецензурне.

2. Пеніонеру варто відкрити рахунок в банку для збору коштів, кожен день по 51 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю Вашу писанину, і думаю, люди добрі, чи Вам не має нічим іншим кориснішим зайнятися, ніж оце писати різну нісенітницю??? Може хто забув, так я хочу нагадати, тут люди мед продають, а не проводять дискусію на тему "за що можуть накласти штраф в нашій країні".Якщо вже Вам дуже кортить поспілкуватись, так робіть це в інших темах...тут Ваша думка з цього приводу нікого не цікавить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

70 грн. а то і дорожче.... за Волинський мед із різнотрав'я!!!!!!

Південний - ще називають моно мед, із однієї культури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...