Перейти до змісту

Свіжий мед


neznakomec

Рекомендовані повідомлення

Проодається привезений з півдня свіжий мед. Екологічно чистий район, без домішок і цукру. Своя пасіка, миколаївський район, степові квіти. Ціна 60 грн за літр.

post-5013-0-84105100-1380825284_thumb.jp

post-5013-0-87616400-1380825296_thumb.jp

post-5013-0-55618000-1380825304_thumb.jp

post-5013-0-80871000-1380825310_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке діастазне число вашого меду?

Якщо цікавить то скину номер телефону власника пасіки, він і розкаже яке там діастазне число...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діастазне число - це сумарна активність ферментів яка є показником нагрівання, тривалості зберігання та натуральності меду. Чим вище діастазне число, тим більш якісніше мед.

Діастазне число різних видів меду різне. Для натуральних воно повинно бути не нижче 5 од. Готе (добрим вважається мед, діастазне число якого не нижче 10-12 од. Готе).

Деякі види меду по своїй природі мають низьку діастазну активність, наприклад, акацієвий мед - 8-15 од. Готе., вищу - гречаний - 20-50 од. Готе.

При зберіганні меду на світлі при кімнатній температурі протягом одного року активність діастази знижується в три рази. Продавці меду зобов’язані пред’являти покупцям довідку з аналізом меду, що продається, в якій обов’язково повинно вказуватися діастазне число.

Сам незнаю шо це таке... В неті нарив. Але якшо мед натуральний, то думаю не менше 5... ))))) Хоча яка різниця. На зиму банки хватить, його ж нетреба закатувати в банки і ставити на 5-10 років.

мед смачний і натуральний, а про якесь там число перший раз чую, хоча скільки його переїв то ніколи не задумувався про діастазне число .. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при купівлі дам спочатку на пробу, не сподабається то не буду продавати. Просто родичі приїхали "звідти" от заодно і привезли мед на продаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча яка різниця.

Різниця є. Повірте. І то дуже велика. Ви ж хочете не малі гроші за свій мед. То чому не надати потенційним покупцям всю необхідну інформацію. Тим більше якщо мед дійсно такий як ви говорите.

Продавці меду зобов’язані пред’являти покупцям довідку з аналізом меду, що продається, в якій обов’язково повинно вказуватися діастазне число.

Без коментарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча яка різниця.

Різниця є. Повірте. І то дуже велика. Ви ж хочете не малі гроші за свій мед. То чому не надати потенційним покупцям всю необхідну інформацію. Тим більше якщо мед дійсно такий як ви говорите.

Продавці меду зобов’язані пред’являти покупцям довідку з аналізом меду, що продається, в якій обов’язково повинно вказуватися діастазне число.

Без коментарів.

)))))))))) без коментарів.....

це з області того, в кого життя нудне, або нема до чого докулупатися. Зустрічав таких клієнтів, які "мозг" готові виїсти тільки із-за того, що вона така людина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видихай, бабьор. тебе ж самого процитували! Раз по всіх нормах і правилах продавець "зобов"язаний" і ти САМ привів цитату з нормативу, то в чому трабл? Чи "мед" експертизи не витримає? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірим? Я сам на цьому форумі нераз купував і продавав... Ніразу я не запросив і з мене не вимагали сертифікат відповідності, чи радіаційний дозвіл, чи технічний аналіз, або ж хімічну експертизу. Я запропонував дати номер телефону людини, чия це пасіка, з ним ці питання можна обговорити. А "шанована!" erica не спромоглася набрати і поцікавиться, але навіщо, якщо можна пофлудити тут, без цього ж скучно...

Тебе би в армію да устав в руки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе би в армію да устав в руки...

Тобі би мізків троха і толерантності...

Адже ж не так і важко зробити той тест і викласти тут. Дивись і покупців додасться... А телефонувати... Сенсу? По телефону я тобі розкажу шохош...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно шо дело тёмное... )))

Ферменты в мёд вносят пчёлы. По некоторым данным, ферментов в мёде несколько десятков. Диастаза – один из них, и не самый главный. Почему лаборатории проверяют именно диастазу? Ответ прост. Такие исследования наименее трудоёмкие, по сравнению с другими, например, проверка ИНВЕРТАЗЫ. Чтобы не утомлять читателя, перечислим только несколько наиболее известных ферментов, содержащихся в мёде: инвертаза, диастаза, амилаза, каталаза, пероксидаза и др. Какое диастазное число должно быть - не поверите — любое, от 0 до 50. Хотя действующий стандарт предусматривает не ниже 8, совсем недавно было не ниже 5. Хотя этот показатель региональный и принимается в каждой области и крае свой (зависит от природно-климатических особенностей).

Зачем опредиляют диастазное число- Чтобы установить натуральность мёда, нагревался ли он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально! Доречі, з 7 бідонів по 50 л .залишилось 2, і це за 5 днів. Питав у власника пасіки (дєд 64 роки, з них 30 займається медом) про діастазне число, він на мене глянув, і тільки тоді я зрозумів шо хєрню зморозив... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально! Залишилось 12 літрових банок. Ціна 60 грн. Мед з півдня України, дуже смачний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меду вже немає. 7 бідонів продано. Тему можна закривати.

Тебе би в армію да устав в руки...

Тобі би мізків троха і толерантності...

Адже ж не так і важко зробити той тест і викласти тут. Дивись і покупців додасться... А телефонувати... Сенсу? По телефону я тобі розкажу шохош...

Для чого ??? ))))))))))))

меду вже немає. 7 бідонів продано. Тему можна закривати.

Тебе би в армію да устав в руки...

Тобі би мізків троха і толерантності...

Адже ж не так і важко зробити той тест і викласти тут. Дивись і покупців додасться... А телефонувати... Сенсу? По телефону я тобі розкажу шохош...

Для чого ??? ))))))))))))

такий великий дядько, а віриш в казки про діастазне число. Непотрібно вестися на флейм. Воно цього не варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...