Перейти до змісту

Як обмежити інет для uTorrent


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Інет в нас в конторі не швидкісний - 128 К, але бізлімітний. І тому колега качає все, що йому треба і не треба. І трохи напрягає зі своїм uTorrent, тому що коли він качає - то працювати в інеті іншим дуже гівняно (саме те слово). Питання:

1. Які настройки в uTorrent змінити, щоб обмежити швидкість закачки?

2. Які настройки змінити, щоб обмежити кількість з'єднань, які торрент-клієнт відкриває (я так розумію, що проблема саме в них, тому що мені сказали, що інет гальмує, бо торрент-клієнтом відкрито кілька десятків зєднань)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ващет инет тормозит бо торрент весь канал захавал. Гдето я прогу выкладывал что пинг домушникам понижает путем "шейпинга" (вроде так :smile3:) канал. Так вот в той прожке и был такой прикол, выставления приоритета програмам. Тойсть если у Оперы\ИЕ\фаерфокса приоритет выше чем у Торрента поставить, то собственно и при серфинге канал буит больше в их распоряжении. Поищи гдето на форум топик есть мой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опции

настройки

BitTorrent

количество соединенией

і екпериментуєш

або просто виставити на гейті максимальну кількість з*єднань для торента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я понял Ярчик и сам умеет скорость менять. Он хочет именно так чтоб шла закачка на торренте на максимальной скорости, он захотел посерфить, зашел и серфит на такой скорости которая нужна, без переключения скорости закачки в клиенте. Хм, вот щас тяну с торрента, сид 1, пира 2, вот тяну я на скорости 29-32кб\сек, захожу в опере и все грузится по байтах. Так что количество соединений никак не влияет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Азуреусе прям в главном окне меняется скоросто аплоада/даунлоадв

Не знаю, що таке Азуреус. Хочу розібратися з uTorrent.

або просто виставити на гейті максимальну кількість з*єднань для торента

Що таке "гейт"? Це на локальному компі з uTorrent'ом, чи деінде?

Он хочет именно так чтоб шла закачка на торренте на максимальной скорости, он захотел посерфить, зашел и серфит на такой скорости которая нужна, без переключения скорости закачки в клиенте.

Це якщо на одному й тому ж компі. А коли на одному - торрент зохавав весь канал, а на другому Опера старається сторіночку догрузити - то такий фокус не пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гейт - це така машина або пристрій, чрез який роздається інет в вашій мережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вийде. Гейт під ФРІБСД, я його не вмію ;) Один раз зробили обмеження по ІР - змінив чувак собі айпішнік. Зрештою, я не проти, щоб він вночі качав на всю котушку. Так що хочеться силами самого ультраторрента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай обмежує кількість закачок (одночасних)

в мене була така байда, я тепер більше однієї раздачі і однієї закачки не юзаю і нет серфить нармально

+ кількість з"єднань в настройках торента не більше 3 на один

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Так utorent вміє і швидкість меньшу робити in/out і + до того обовязково потрібно лімітувати кількість конектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Коли він в треї висить клікаєш правою кнопкою. і бачиш .

"Ограничение скачивание"

"Окраничение загрузки"

Там виставляэш швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, дякую!

А як кількість каналів регулювати? Чи це нерегулювабельно? Чи це робиться не в настройках самого торрент-клієнта, а торрент-файла, що викачуєтсья?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оушен

еще как влияет

Вот только что экспериментировал. Закачка фильма скорость 29-31кбайт\сек. Запускаю Оперу, скорость отсилы 1-2,5кб достигает. Ставлю в Аzureus вместо 8, одно подключение. Скорость загрузки та же 29-31.

В опере опять таки знакомая картина, загрузка страниц начинается с скоростью 256байт\сек, заканчивается 1-2кбайт\сек. Пробую через uTorrent та самая история.

А ваще все тоже самое говорят - как менять скорость. Ну эт не выход, тем более торрент клиент стоит на одном компе, а Ярчик серфит на другом. Эт че, напостой бегать скорость туда сюда переключать чтоб нормально посерфить.

Нашел ток плагин для Azureus'а. Который устанавливает скорость по дням и времени суток. Можно натроить чтоб днем качал в пол силы, а ночью на максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюс до всього в uTorrent єможливість створення розкладу закачок. шукай в налаштуваннях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...