Перейти до змісту

Інтернет працює, але ноутбук не бачить мережу


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Форумчани, маю проблему.

Вчора, піддавшись гріху "оптимізації" свого ноутбука, почав відключати "непотрібні" служби. Ну, це нескладно: знайшов в інтернеті опис служби, прочитав, прикинув - а нафіга вона мені? І disable її.

Сьогодні ноутбук не бачить мережу.

Вводжу адресу іншого комп'ютера в мережі типу \\192.168.1.100\Archive - все одно не бачить. Пише "Код помилки 0x80004005. Невизначена помилка". Кнопку "Діагностика" натискав, нічого. По коду помилки гуглив, нічого корисного не знайшов, помилка буває в різних випадках.

Разом з тим:

1) інтернет на ноуті працює.

2) мережеві принтери видно, друк на них йде.

3) Інші комп'ютери в мережі бачать мій ноутбук і файли на ньому.

4) через rAdmin зі свого ноута легко заходжу на інший комп'ютер.

5) сам себе в мережі ноут бачить.

А от побачити комп'ютери в мережі засобами ОС чи Тотал Командера - не виходить.

Брендмауер вимикав.

Для роботи мережі (адаптера) задіяно:

Client for Microsoft Networks.

File and Printer sharing for Microsoft Networks.

Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4).

В приаттаченому файлі - список всіх служб, які у мене є на ноуті, із зазначенням того, яка працює, яка ні. З вірогідністю 99% грішу на те, що відключив щось потрібне, але що саме - тепер не розберуся.

Будь ласка, допоможіть вирішити бяку :(

Services.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурна якась помилка. Сайт MS каже що це помилка активації, гуглінг показує, що вона може вискочити при найрізноманітніших операціях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так я і пишу включити назад (все, що було відключено до моменту пропадання мережі) і подивитись чи зникне помилка (і буде мережа) .... бо при відключенні служб не повинно бути помилок типу 0x80004005

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так я і пишу включити назад (все, що було відключено до моменту пропадання мережі) і подивитись чи зникне помилка (і буде мережа) .... бо при відключенні служб не повинно бути помилок типу 0x80004005

Дякую, кеп! Але

З вірогідністю 99% грішу на те, що відключив щось потрібне, але що саме - тепер не розберуся.

Себто, точно я не пригадую. Тому що читав описи всіх активних служб (а їх було кілька десятків), а що саме відключав - зараз не пригадую. Звісно, треба було записувати собі. Раніше так і робив.

Тепер розумієш, що твоя порада безглузда в цій ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу уже зо 3 служби, що стосуються мережі. в твоєму списку №111, вроді как не сама непотрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...