Перейти до змісту

Нові тарифи Київстар з 1.10.2013


Рекомендовані повідомлення

угу...ніяких тобі абонплат, проте крім зміни назви нічого не змінилося.

Тарифікація

Абонентна плата ВІДСУТНЯ Плата за з’єднання ВІДСУТНЯ Обов’язкові щомісячні поповнення ВІДСУТНЯ

Послуги Вартість, грн Хвилина дзвінка абонентам Київстар, djuice та Beeline в межах обсягу пакетних хвилин zero.png Відправлення SMS-повідомлення абонентам усіх операторів України в межах обсягу пакетних SMS Безлімітний Internet, тільки у день користування 0,95 Хвилина дзвінка абонентам інших операторів України* 0,50

Пакети Вартість, грн Пакет 200 хвилин дзвінків абонентам Київстар, djuice та Beeline на день 0,75 Перший пакет 50 SMS абонентам усіх операторів України на день 0,50

Не обмежуйте себе у спілкуванні

Після використання пакета 200 хвилин дзвінків абонентам Київстар, djuice та Beeline впродовж дня абоненту автоматично надається наступний пакет 200 хвилин вартістю 0,75 грн. Кількість наданих впродовж дня пакетів хвилин не обмежується.

Після використання пакета 50 SMS на номери абонентів усіх операторів мобільного зв’язку України впродовж дня абоненту автоматично надається наступний пакет 10 SMS вартістю 0,50 грн. Максимальна кількість нетарифікованих пакетних SMS-повідомлень на день становить 1000. Починаючи з 1001-го SMS-повідомлення, відправленого впродовж дня, вартість SMS-повідомлення на номери абонентів усіх операторів мобільного зв’язку України становитиме 0,50 грн.

* Тарифікація дзвінків здійснюється посекундно. Тарифікується перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються.

Замість абонплати отримуємо пакети хвилин, які автоматично нараховуються, всього за 75 коп./пакет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу молодим буди вже не модно. Віктор Федорович зменшив вік молоді, а Київстар закриває молодіжний бренд...

А пам'ятаєте як все починалось? Перші 2 сек безкоштовні і всі грали в забавку: донести якусь інфу перш ніж зніме плату за з'єднання. А діджус ніч? Скільки безсонних ночей тоді провели))) А меганабір? здається по 50 смс, ммс і хвилин в голосовому чаті, який перетворився в матюгальник. В мене на старій карточці ще й досі є 23 ммски з меганабору))))))

Бувай Djuice, пам'ятаю, сумю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу молодим буди вже не модно. Віктор Федорович зменшив вік молоді, а Київстар закриває молодіжний бренд...

А пам'ятаєте як все починалось? Перші 2 сек безкоштовні і всі грали в забавку: донести якусь інфу перш ніж зніме плату за з'єднання. А діджус ніч? Скільки безсонних ночей тоді провели))) А меганабір? здається по 50 смс, ммс і хвилин в голосовому чаті, який перетворився в матюгальник. В мене на старій карточці ще й досі є 23 ммски з меганабору))))))

Бувай Djuice, пам'ятаю, сумю

і доносили! бувало за 2 сек встигали домовитись про місце зустрічі і трошки про плани на вечір))) хах, аж смішно згадати, але як то було прикольно!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еммм МТС всерівно не перебивають аж ніяк для Волині я так розумію?

Оскільки у МТС взагалі ніц не платиш ту ж к-сть хвилин і смс в день...

Ще питання до абонентів київстар, підкажіть у вас зв"язок у квартирах будинків таке ж гавно як і у МТС що розриває дуже часто? хто стикався зрозуміє...

Ага, МТС всетаки. Местами Телефонная Связь. У мене на мтс в дворі ще так-сяк працює, а в будинок зайшов все,. або немає звязку або по окремих кутках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ті хто користуються тарифом, поправте якщо щось не так! Я так зрозумів що дія тарифу закінчується/починається після 03:00 ну там +/-. Просто помітив що після 00:00 на рахунку ще залишалися не використанні хвилини і смс з минулої доби, залишалися вони як мінімум до першої ночі, далі не знаю.

Тобто обнулення відбувається в період з 2 до 3 години ночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...