Перейти до змісту

Шукаю комплектувальників на склад


tacsa

Рекомендовані повідомлення

Дистрибуційна компанія алкогольної групи та продуктів харчування

ЗАПРОШУЄ НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ :

КОМПЛЕКТУВАЛЬНИКІВ ТОВАРІВ на склад (з\п від 2000 грн.)

(офіційне працевлаштування, бажання працювати, без шкідливих, забезпечення спец.одягом)

ВСІ питання за телефоном - 098-0369084 (відділ кадрів)

Телефонувати до 16год, крім суботи та неділі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де графік роботи заробітна плата ???????????????????????????

Читайте правила!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю, хто це... :0130:

Ляпнув аби ляпнути. Без того що б "позасирати" чужі теми ніяк?

Прошу модераторів почистити тему від флуду. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю, хто це... :0130:

Ляпнув аби ляпнути. Без того що б "позасирати" чужі теми ніяк?

Прошу модераторів почистити тему від флуду. Дякую.

За вами, що мають людей за бруд на своїх підошвах, вже давно плаче загострене лезо дешевого китайського ножа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і витирали об когось ноги, то тільки об того, хто на це заслуговує - лінтяї, алкашня і злодії. Якщо ти з цього списку, то я розумію твій настрій.

Дали під зад. І одне, що може заспокоїти Его ображеної на все життя людини - це гадити в темі, де адекватна людина може знайти собі нормальну роботу.

Припиняємо флуд. Є щось конкретне про дану роботу - пиши, хай люди знають. А "середня температура пацієнтів по лікарні" тут не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Ми не переходили на "ти"

- Ви тримаєте людей за лохів, за що самі не заслуговуєте на повагу

- Те, що ви говорите по телефону не відповідає дійсності.

- Мені пощастило не працювати в таких егоїстичних, озлоблених на своє сіре життя людей.

Навіть не хочу витрачати час на поєднання цих пунктів в речення. Не раджу нікому звертатись до цих мерзенних людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от, друже, зіпсувавши мою тему, тИ власноруч заніс свій номер в чорний список для всіх користувачів сайту, і ще раз підтвердив жалюгідність своєї оСОБИСТОСТІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пощастило не працювати

- Сама змістовна по темі відповідь. Воно не працювало і не радить іншим :_16: . Обувний клей робить з мозком людини страшні речі.

"Щасти" тобі, Loh.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Простите, что вмешиваюсь, просто сейчас в поиске работы и читаю предложения работодателей. Что хотелось бы отметить, так это то, что сам ТС ведет себя довольно странно. Уважающий себя и форумчан работодатель никогда не станет разводить в собственной теме перепалку и обмен оскорблениями. Есть вопросы, бывший подчиненный остался недоволен, просто в глаз кому-то дали - вперед в личку, а еще правильнее - пригласить человека в офис и обсудить все недовольства относительно работы, возможно он в чем-то прав, возможно остались невыясненные моменты, которые самому же ТС не выгодно выносить на суд общественности.

И о погоде - после всего прочтенного, у меня совершенно нет желания обращаться в эту контору,как соискателю.

Удачи Вам в поисках адекватных сотрудников.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за зауваження, сам прекрасно розумію що тема зайшла не туди. Але з закривати очі на безпідставні звинувачення, та й ще в такому тоні з погрозами я не буду.

Дякуючи мега тролю ця тема перетворилась в антирекламу, тому прошу адміністраторів її закрити. Хай щастить в пошуках адекватних роботодавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення від користувачаtacsa,:

Всрався олень? Боїшся що б я не срав в твоїй темі, як загадив ти мою? Ну да, в тебе ж продажі впадуть... Вибачаешся в мої, або просиш модераторів видалити твої дибільні пости ні про що з моеї теми - я про твою забуду. Наступний раз відпишу в ній сьогодні ввечері. Дерзай, loh.

Зустрітись зі мною не погодився. То хто з нас ^^той^^?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...