Перейти до змісту

Велосипед для походів...


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Яким ви його собі бавчите?

В кого які є думки на цю тему?..

Що хотілося б змінити в своєму велі враховуючи його використання в походах?..

Яким комплектуючим надаєте перевагу.. як кі використовуєте багажники і баули...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для походів, то найдіний, гальма дискові(бо ві-брейки забиваються грязюко; бажано механіка - BB7)

Замінив би руль на ширший, десь 680мм

Хочеться баул Terra Incognita Travel Bike 50 :)

travelbike[319].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько я поняла, Лекс, ты топик создал, не чтоб узнать, а чтоб поведать. У тебя есть, чем поделиться на эту тему. ;)

Так что, ждем. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Тема для мене дуже акутальна. Апну.

Ось таке питання:

Підкажіть бюджетні педалі або їх оптимальну форму (не контакти) ? а то мої стокові - "не комільфо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже важлива і актуальна тема, Лекс якщо у вас є ідеї, практика то діліться (а я знаю що є). Ви почнете а хтось щось доповнить.

У мене є http://velozona.lutsk.ua/catalogue/accessories/trunks/26-28-al-cd-39p/ + ніби такий http://velozona.lutsk.ua/catalogue/accessories/Sumki/na-bagagnuk-trial-chernaya/

Багажник підходив на братову стару раму на нову не підходить і на Келіс скарпе теж не підходить, але багажник добре себе показав в Карпатах. Хоча і ставиться дуже важко.

Сумка теж добре до нього підходить на ній багато ліпучок-фіксаторів. трішки довго начіпляти його, але сидить мертво на багажнику. З карематом іжевським були проблеми. при довгих кам'янистих спусках він розбовтувався і злітав.

В карпатах треба тормоза хороші бажано не вібрейки, а диски якщо вібрейки все таки то ДУЖЕ якісні колодки і гарно все нарегульовано.

Для довгих поїздок велосипедист має... а точніше дупа велосипедиста має визначитися зі своїм сідлом, а іначе то мука, а не їзда. На сидінні треба не економить, а підбирати нормально.

А головне не велосипед, а фізичний стан велосипедиста, треба багато кататись і займатись спортом різним. Щоб подорож була не в муку, а в радість і головне гарних друзів у дорозі (тоді фізуха на другому плані).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...