Перейти до змісту

Де якісно чистять інжектора?


Артур

Рекомендовані повідомлення

Де якісно чистять інжектора(форсунки)?При першому запуску гуляють обороти.Стала туповатою.Збільшився розхід на (2-3л.)Яка орієнтовно ціна?Хто має контакти майстрів?Юра(6 відділ)НЕ ЦІКАВИТЬ))Цікавлять нові форсунки(БМВ 316 е36 1994р)

post-20735-0-35420900-1378306871_thumb.j

post-20735-0-11434100-1378306875_thumb.j

post-20735-0-25667500-1378306879_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , чистка форсунок є профілактикою і розводняком на гроші , повір мені .

В тебе якась проблема в двигуні . Симптоми показують на паливний насос , перевір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промивка інжектора враховуючи наш бензин не такий вже і розводняк, сьогодні сам мив на ВолиньАвто, коли зняли шланг від повітряного фільтра то наочно побачив скільки там грязі на заслонці !!!

По теорії потрібно мити інжектор та міняти свічки через 40 тис.км, я мив не для профілактики, а тому що машина почала дьоргатись ... на 2-3 тис. обертів, промили за 300 грн. на "ВолиньАвто", мию там не перший раз, хороший спеціаліст.

Після промивки і заміни свічок машина самальот !

Раджу до нього зїздити, щоб він подивився, можливо і мити не потрібно, а якась інша причина. За одно і бензонасос перевірить чи дає він потірбний тиск.

Промивка інжектора не проста штука і якимось делітантам я б не довірив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вул глушець там де заміна мастил, трохи далі за господарським судом по лівій стороні. толково робить чоловік. десь вдома ще контакти були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де якісно чистять інжектора(форсунки)?
Тут

Якщо треба продіагностують паливну, перевірять тиск у рампі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промивка інжектора не проста штука і якимось делітантам я б не довірив би.

Якраз дилетанти з цього починають , бо на щось інше треба трохи знань :_07:

По теорії потрібно мити інжектор та міняти свічки через 40 тис.км, я мив не для профілактики, а тому що машина почала дьоргатись ... на 2-3 тис. об

Це для профілактики , а в чоловіка конкретна проблема .

Я бачив тисячі форсунок і забиту бачив тільки раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Промивка інжектора не проста штука і якимось делітантам я б не довірив би.

Якраз дилетанти з цього починають , бо на щось інше треба трохи знань :_07: - так це на пітстопі таких тормозів тримають ? :)

По теорії потрібно мити інжектор та міняти свічки через 40 тис.км, я мив не для профілактики, а тому що машина почала дьоргатись ... на 2-3 тис. об

Це для профілактики , а в чоловіка конкретна проблема .

Я бачив тисячі форсунок і забиту бачив тільки раз

Чоловік запитав де миють - я і відповів, до речі і спеціалісти там є не такі як пітстопі :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , чистка форсунок є профілактикою і розводняком на гроші , повір мені .

В тебе якась проблема в двигуні . Симптоми показують на паливний насос , перевір

Ви були праві!!Дійсно тількі що завіз майстру паливний насос!!Надіюсь на цьому мої страждання закінчяться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіче , чистка форсунок є профілактикою і розводняком на гроші , повір мені .

В тебе якась проблема в двигуні . Симптоми показують на паливний насос , перевір

Ви були праві!!Дійсно тількі що завіз майстру паливний насос!!Надіюсь на цьому мої страждання закінчяться))

Вислухати клієнта -- це половина діагностики :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машину забрав!!Різниця між тим що було і зарас(небо і земля)Діагностика.Заміна бензо насоса.Свічок.Чистка інжектора(настройка)=500гр.(робота)Коля досеафовскі гаражі!Задоволений немає слів!!Даже не думав що вона може так *ЛІТАТИ*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Машину забрав!!Різниця між тим що було і зарас(небо і земля)Діагностика.Заміна бензо насоса.Свічок.Чистка інжектора(настройка)=500гр.(робота)Коля досеафовскі гаражі!Задоволений немає слів!!Даже не думав що вона може так *ЛІТАТИ*

підскажіть номер миколи з досеафовських гаражів(проблема повернулась а номер посіяв)для того щоб домовитись наперід!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...