Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 555 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 1 квітня). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Актуально !!! Ми продовжуємо стримувати ціни. Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 555 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 15 квітня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить таке питання! Чи можна дані газоблоки використовувати при будівництві вигрібної ями, чи з часом від води вони розпадаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить таке питання! Чи можна дані газоблоки використовувати при будівництві вигрібної ями, чи з часом від води вони розпадаються?

На мою думку вигрібну яму краще будувати з цегли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и можна дані газоблоки використовувати при будівництві вигрібної ями

Поважайте себе і людей - вигрібна яма має бути максимально герметичною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 565 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 15 травня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 570 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 31 травня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже так важко написати, що ви не з Луцька, а з Львова і що мінімальне замовлення 15 кубів. Про ціну то ви регулярно пишете, а подати ще якусь конкретну і важливу для покупця інформацію це вже для вас напевно надто складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже так важко написати, що ви не з Луцька, а з Львова

Вище в темі було чітко вказано звідки здійснюється доставка.

і що мінімальне замовлення 15 кубів. Про ціну то ви регулярно пишете, а подати ще якусь конкретну і важливу для покупця інформацію це вже для вас напевно надто складно.

Доставити можна будь-яку кількість яка Вас цікавить, та питання в ціні доставки. При невеликій кількості блоку, вартість доставки стає вища, тому не є цікавою саме для Вас, але якщо в Вас є можливість забрати продукцію на умовах самовивозу - ми відвантажуємо продукцію від 1 м3.

Відвантаження нашим ( попутнім транспортом ) здійснюється від 10 м3.

Надіюсь що зміг дати відповідь на Ваші питання в повному обсязі.

Якщо виникнуть додатково питання - зрадістю дамо відповідь на них в темі або ПП.

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 570 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 31 травня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто купляв в Lovetstiney газоблоки..відгукніться..

поділіться враженням..віб блоку..

буду вдячний за інформацію..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 575 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 15 червня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 575 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 30 червня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

  • 0

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 575 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 30 червня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

  • 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 575 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 30 червня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 580 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір блоку до 31 липня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як відбувається вигрузка болків?

Доставка продукції здійснюється тентованими авто, а відповідно вигрузка продукції може бути здійснена автонавантажувачем, автокраном або безпосередньо вручну . Додаткова плата за простій транспорту не береться.

Хто виробник газоблоків, яка марка?

Газоблоки ТМ ІБР-ЕКО, вся продукція виготовляється на власному заводі, що знаходиться в с. Поріччя, Яворівський р-н, Львівська обл. ( 12 км від обїздної м. Львів ). Продукція виготовляється на польському обладнанні SOLBET.

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 585 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто покупал,выложите информацию о качестве продукта и процессе приобретения.

Оскільки пока ніхто не відписався, дамо відповіді ми самі...

Кто покупал,выложите информацию о качестве продукта - продукція виготовляється на польському обладнанні SOLBET, тому продукція має точні розміри та відповідність своїй марці Д 500, що підтверджено відповідними сертифікатами.

процессе приобретения. - спочатку оформляється Ваше замовлення в якому чітко вказується кількість...розмір блоку...хто замовник, де знаходиться будмайданчик ...Далі готуємо рахунок, після проплати якого продукція доставляється на протязі 2-3 дні на будмайданчик.

Якщо в Вас виникнуть додаткові питання - будь-ласка - звертайтесь.

Детальна інформація та замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 585 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально !!! Поспішайте придбати газоблоки за найнижчою ціною на Західній Україні - 585 грн./м3 ( вартість вказана на будь-який розмір до 15 вересня ). Доставка на будмайданчик .

Замовлення за тел. 0999768049, 0964020223

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що пан продавець скаже з приводу цього відео:

???

І коментарі до відео про ІБР не дуже позитивні:

Про ІБР я вже потім начитався, я такий далеко не один, десятки получими мусор і нічого не змогли зробити. Я навіть думаю шо така політика ведеться свідомо. Заробляють на таких як ми клієтнах. Нашо добре робити ...можна гівноблок продавати. менеджерів надригати говорити який добрий блок на ІБР а потім не брати трубку і казати "нічого не знаю, ми вам не доставляли блок
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що пан продавець скаже з приводу цього відео:

???

І коментарі до відео про ІБР не дуже позитивні:

Про ІБР я вже потім начитався, я такий далеко не один, десятки получими мусор і нічого не змогли зробити. Я навіть думаю шо така політика ведеться свідомо. Заробляють на таких як ми клієтнах. Нашо добре робити ...можна гівноблок продавати. менеджерів надригати говорити який добрий блок на ІБР а потім не брати трубку і казати "нічого не знаю, ми вам не доставляли блок

Шановний користувач Борди, на рахунок відео поясню все просто. Замовника попередили що продукція на той час була ще не зовсім готова ( продукція для відвантаження повинна вистоятись та набратись міцності), та замовник дуже поспішав і пояснив щоб грузили таку яка є. Отримавши продукцію, замовник виставив претензії стосовно продукції, не дивлячись на ту ситуацію, що сам просив відвантажувати не готову до цього продукцію.

Надалі при переговорах, скажем так згідно правил і законів ( які захищають права споживача ), продукція була замінена на суху. А відео залишилось.

І як підсумок зазначу, ми не є ідеальні, та й ніхто таким не є, але ми до цього прагнемо і постійно піднімаємо якість продукції. Блок зараз світліший ніж на відео ( на відео блок ще сируватий ) та міцніший ( оскільки він висихає і набирає 100% міцності).

Хотів би зазначити, що буквально тиждень тому до нас на завод приїзджали спеціалісти по виробництву газоблоку з заводів Польщі та Румунії для обміну досвідом, отримання їх консультацій по виробництву.

При бажанні, якщо сумніви ще залишились, ми можемо Вам вислати зразок газоблоку ( наприклад через Нову пошту ).

post-11159-0-31711600-1409731796_thumb.j

post-11159-0-22118700-1409731846_thumb.j

post-11159-0-77220000-1409731909_thumb.j

post-11159-0-02463500-1409731992_thumb.j

post-11159-0-01841200-1409732092_thumb.j

Також до даного повідомлення хотів би додати відповідні сертифікати та протоколи, які засвідчують якість продукції.

Надіємось, що в повному обсязі змогли дати відповідь на Ваше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я роки 2 тому їздив дивитись на блоки ІБР. Такого як на відео не було.

Lovetstiney, останнім часом в Луцьк чи околиці завозили блок? Можна якісь контакти покупців, або адресу будмайданчику - хочу глянути на них в живу, якщо влаштують - візьму ->20м3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комусь цікаво побачити блоки, то можете підїхати подивитись в Луцьку, нещодавно замовляв . Пишіть скину номер, на мою думку блоки відповідають своїй ціні. Бачив у Луцьку як люди будують з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...