Перейти до змісту

Пропав кіт


VeliXXX

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, близько 15:00, за адресою пр. Соборності, 20А, пропав кіт. Імовірно втік через двері, бо на вулиці не вигулювався, тому завжди проявляв інтерес до простору за вхідними дверима. Майже 4-х годинні пошуки результату не дали.

Особлива прикмета: кінець хвоста, якщо помацати через шерсть, має викривлену форму (щось на зразок перелому або різкої кривизни, однак через шерсть візуально непомітно, можна відчути лише на дотик). Тварина тигрового окрасу з рябим животиком.(Фото прикріплюються)

За достовірну інформацію щодо місцезнаходження тварини - подяка (сік/шоколад/цукерки/пиво), за повернення - гарантована винагорода.

Контактний телефон: О9552триЗ53О Андрій

post-17315-0-80469200-1377015851_thumb.j post-17315-0-06868100-1377016020_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись пропав кіт Баунті - втік через вікно

Я про це дізналася аж через 3 дні,як повернулася з БІлорусії .

Розвісила оголошення з фото по всьому районі , навіть по дзвінку їздила в село за 10 км ,бо люди знайшли кота ,але завезли до матері в село.

Приїжджаю - а кіт абсолютно на мого не схожий ...

В результаті,через 2 тижні ввечері поверталася додому і побачила свого муркотика в клумбі під нашим балконом ...

Худий,брудний але ж знайшовся !!!!

Тому раджу Вам біля дому часто гуляти і придивлятися .

Сподіваюся,кіт знайдеться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за увагу, кіт благополучно був повернутий додому! :)

Радості повні штани були !!! :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за увагу, кіт благополучно був повернутий додому! :)

Радості повні штани були !!! :0155:

І надалі варто краще пильнувати за котом, сподіваюсь, винним у цьому було оголошено попередження. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за увагу, кіт благополучно був повернутий додому! :)

Радості повні штани були !!! :0155:

І надалі варто краще пильнувати за котом, сподіваюсь, винним у цьому було оголошено попередження. :D

Ще й яке :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не в тему, але не залишайте ці (пластикові) вікна відчиненими (коли лише верх відкритий). В сусіда кіт хотів вилізти і ледь не повісився, якби не застройка внизу і якби я ішов пізніше, то кота не було б. Таку картину зі своїм котом побачити було б жахливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...