Перейти до змісту

Шукаю роботу


Vilena

Рекомендовані повідомлення

ОСВІТА:

У 2004 р. закінчила НВК - гімназію № 18.

У 2009 завершила навчання у Волинському національному університеті імені Лесі Українки і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

У 2008 – 2009 рр. – вчитель англійської мови у приватній школі.

У 2009 – 2011рр. працювала в ПТПІ УМВС України у Волинській області на посаді перекладача.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:

Комунікабельна, врівноважена, доброзичлива, відповідально ставлюсь до роботи. Шкідливих звичок не маю.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:

  • Добре володію комп’ютером, впевнена користувачка (Ubuntu, MS Office, Word, Excel, Internet, E-mail).
  • Знаю діловодство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Lenka1990, яку кадрову агенцію представляєте?

Ви помилились. Я особисто пропоную вакансію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансій бачу у вас багато. Яку "контору" представляєте?

Вакансія одна, при підборі персоналу є таке поняття як конкурсний відбір. Вам знайомо? Німецький холдинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німецький холдинг.

Щоб остаточно зняти всі питання - назвіться.

ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна" , Незалежний фінансовий радник, Олена Оксенчук. Приємно познайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі нехороші підозри знято! Бажаю вдалого пошуку потрібного працівника. Якщо не ставите собі за мету, окрім пошуку фахівця, набити паралельно певну кількімть повідомлень :) - раджу створити окрему тему де розписати всі вимоги і т.д. Думаю відгукнеться більше претендентів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі нехороші підозри знято! Бажаю вдалого пошуку потрібного працівника. Якщо не ставите собі за мету, окрім пошуку фахівця, набити паралельно певну кількімть повідомлень :) - раджу створити окрему тему де розписати всі вимоги і т.д. Думаю відгукнеться більше претендентів. :)

Щиро дякую. Обов'язково скористаюсь Вашою порадою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Пререглядав щойно цю тему і виникло питання: можливо хтось знає за що так замінусували Lenka1990 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...