Перейти до змісту

TovMauzer


Hirosima Nagasaki

Рекомендовані повідомлення

Дякую тому хто закинув на фтп! ;) Ну, хто що скаже? Були на фесті "Білорусь буде вільна"? Сподобалося? Оце я розумію була якісна музика... Може в когось є ще й Нейро Дюбєль? Чи Аліс????? Діліться музикою, враженнями....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був!

Прийшов я вже на "Тінь Сонця" шо тут скажеш Фок-Метал! В гурті цьому є кобзар і скрипачка! Після них виступала якась група в стилі Земфіри потім ми пішли у Майдан...

Прийшли вже на початок "Товаріща Маузера" да в них є не погані пісенькі але ше скажу про них якщо порівнюючи записи альбому і концертні їхні пісні то є невелика різниця в звучанні! "Тов. Маузер" на концерті добавляє більше дісторшина і музика трохи е жвавішою і агресивнішою та частково бистрішою і це мені більше подобаеться! Потім після них виступили "Крама" шо тут скажеш Рок-н-Ролл вони грали. Ну так на остальних виступах груп ми були моментами так і не скажу про них нічого суттєвого...

Афіша: http://www.smartforum.org.ua/index.php?act...post&id=113

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что могу сказать жЫвЕ бЯларУсь)) Концерт в целом понравился.. Товарищ Маузер произвёл оч положительное впечатление.. такое что я андрей и вадя вовыгребали всё из карманов и без 1 грн купили сд))(заливал андрей ему спс говори))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что могу сказать жЫвЕ бЯларУсь)) Концерт в целом понравился.. Товарищ Маузер произвёл оч положительное впечатление.. такое что я андрей и вадя вовыгребали всё из карманов и без 1 грн купили сд))(заливал андрей ему спс говори))

Какому Андрею? Можно конкретнее? ;) В принципе ТовМаузера и Нейро Дюбель мне привезли друзья из Белорусии, которые с большим трудом туда попали... Да, согласна что на кронцерте ТовМаузер намного лучше играли и пели, более прикольно, нежели на диске... Этот фест организаторы планируют сделать ежигодным но наверное на следущий год он будет в Чернигове... ;) Мне кажеться что некоторым нашим исполнителям есть чему поучиться у своих белорусских колег. Да и нашим органищзаторам тоже, сцену гости оформили в очень удобном месте, звук был качественный, что могу добавить? Хочу ещё!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...