Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

я читал про выбор карты на 4гига, но там народ в такие дебри ушел, что продолжить тему своим вопросом - можно не добиться желаемого результата.

в чем вопрос:

возникло у меня подозрение, что не хватит мне на предполагаемый отпуск 256МВ, поэтому решил, что надо сделать апгрейд носителя в фотоаппарате

описание используемого оборудования:

фотоаппарат Nikon CoolPix 4600

подумываю над таким вариантом http://cd.lutsk.ua/product_info.php?cPath=...roducts_id=2831

продавцов особо прошу не беспокоится - я знаю о существовании difoto и fanfoto, но покупка у них или у кого еще в Луцке - немного проблематично.

от форумчан жду высказываний по поводу озвученного мной варианта или совета по другой карточке.

скорость - не главный фактор. главное - надежность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь я на борді пробував Transcend SD продати :D Отаку: http://cd.lutsk.ua/product_info.php?cPath=...;products_id=68

Хороша карточка, ніколи не підводила, ніяких траблів не помічалося ні з картрідерами, ні з фотоапаратом. Відео на неї без проблем писалося 640х480х30fps, швидкісна зйомка працювала... Часом дивно було на форумах читати, як в когось фотик карточку перестає бачити, поки її не відформатиш... Мене такі трабли минули. На той час, як я її купував, Трансценд був найкращим. Зараз, кажуть, СанДіск чимось ліпший. Чим - не знаю. Бачив лише пару фоток, де карточки МікроСД від СанДіска по 4 і 8 (!) гіг стоять в смартах від Нокії.

ІМХО, великої різниці немає. Що купиш - те купиш. Тим більше, коштують вони копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твою ветку с продажей карты я тож перечитал.

просто Луцк для меня несколько далековат.

не в плане километража, а в плане времени :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я розумію, і не пробую тобі її продати :D

Просто думаю, що особливої різниці, окрім як в 5-10 грн. ти не відчуєш. А це не така вже різниця.

В мене є і були:

SD: Transcend 1 Gb, 8 Gb

MiniSD: Transcend 2 Gb

MicroSD: Kingston 1 Gb

RS-MMC: Kingston 512 Mb

Ні з якими траблів не було. еСДешку восьмигігову кардрідер в ноуті не хотів бачити - але проставив драйвер новий, і запрацювало. Мобілка недавно видригувалася - але не в карточці памяті були трабли, а програмні.

ІМХО, ще раз скажу - пох, чи Сандіск, чи Трансценд, чи Кінгстон. Гарантія скрізь пристойна, а самі по собі карточки рідко накриваються. Тим більше ти береш 1 гіг, а не 4 чи 8, і не сумніваєшся, як воно спрацюється з твоїм апаратом, бо знаєш - спрацюється. Бери те, що надумав.

А накриється... так нині все накривається :D Тут поможуть не гарантії, не репутації виробників, а просте везіння :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...