Перейти до змісту

-7.8 - 31.07.2013 @ 22:17:50


Рекомендовані повідомлення

В 22:17:50 полыхнёт с яркостью -7.8 на высоте 50° и по азимуту 55° (NE) :)

Лететь будет вдоль Кассиопеи по направлению к Лебедю, вспышка - у конца Цефея :)

Чуть позже - ещё два, но далеко не такие яркие :)

23:25:17 -3.4 17° 278° (W)

23:41:47 -3.1 15° 23° (NNE)

соответственно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil, Якщо ти дупля не ріжеш про що йде мова - то пліз не лізь із своїми постами. Нічого особистого.

Я також мало що зрозумів (походу супутник якийсь?? ), але не лізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Onil, Якщо ти дупля не ріжеш про що йде мова - то пліз не лізь із своїми постами. Нічого особистого.

Я також мало що зрозумів (походу супутний якийсь?? ), але не лізу.

Чим відрізняється твій пост від мого?

Те що якийсь супутник то зрозуміло, а от для чого він, і яке значення його можна було б написати. Таким був мій пост.

Що ти , що я нічого не зрозумів але мінуснув ти . Для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, щоб тут подібних постів не було!

І якщо я мало що зрозумів, то коментів з цього приводу я не залишив і не став позороитися. (Було колись, спозорився - більше не лізу).

Якщо я ніц не розумію в велосипедах, то я не задаю дурних питань типу "А що таке обвєс, хардтейл і манєткі?".

Я ж сказав - нічого особистого. Просто твій пост недоречний. Зрештою, можна було погуглити на кшталт "23:41:47 -3.1 15° 23° (NNE)".

І гугл привів би тебе до ссилки на те, що це супутник, який яскраво виблисне за вказаними координатами (супутник я знайшов Fitsat 1) Якраз його проходження по орбіті. І цей блиск можна буде було спостерігати не дуже озброєним оком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...