Перейти до змісту

Конкурс прогнозистів


phantom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну що ж. Гра закінчилась. Волинь програла. Єдине, що радує - не так безпорадно як у минулому турі у Запоріжжі. Крім цього, у нашому конкурсі, на відміну від попереднього туру, коли жоден з його учасників не зміг назвати рахунку з яким закінчиться матч у Запоріжжі, ми маємо аж 2 переможців. Це ZLOvSmetane та Irochka. "Несамовито" :) плюсуємо обох : пост № 54 та пост № 59 відповідно. Ну і починаємо робити ставки на наступний матч: Металіст - Волинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був близько (1-4) :), проте видалення вгадав :D

Металіст - Волинь 4-1 + видалення/пенальті у Волині :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу переможцям не так активно ставлять "+" до карми як пишуть свій рахунок. Пропоную, тим, хто написав свій рахунок і після програшу не поставив "+" переможцю до слідуючого матчу- дружньо ставити "-" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Coding, мене те ж це дивує. Очевидно не хочуть люди, щоб і їх плюсували коли самі правильно вкажуть рахунок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную прогнози робити за 3 дні до матчу, а не так як зараз, тільки матч закінчився і вже ціла сторінка прогнозів на слідуючий матч. Треба щоб довше було видно останнє повідомлення з оголошенням переможця, так думаю буде більше плюсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную прогнози робити за 3 дні до матчу, а не так як зараз, тільки матч закінчився і вже ціла сторінка прогнозів на слідуючий матч. Треба щоб довше було видно останнє повідомлення з оголошенням переможця, так думаю буде більше плюсів.

Яка різниця коли написати свій прогноз? Знайти хто переміг - не проблема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"плюсики", то добре, але реалії показують, що люди більше полюбляють іншу мотивацію, особливо, фінансову :)

типу, всі хто хочуть прогнозувати, скидаються по 10 гривень, а потім хто вгадав забирає "касу", не вгадав - "каса" додається джек-потом до наступного туру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"плюсики", то добре, але реалії показують, що люди більше полюбляють іншу мотивацію, особливо, фінансову

У кожного свої цінності.

Хтось за "+" буде вгадувати, хтось за "10грн", а хтось за їжу працюватиме.. Усі в світі - відносне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну порівняємо відповідальність: якщо хтось, гад, не поставив мені плюсик і якщо домовилися, що він має віддати гроші, а не віддає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд. Давайте поки що не розвивати дискусію. Подивимося яка буде ситуація протягом наступних кількох турів.

А загалом я думаю не варто когось примушувати ставити плюсики за вірно вказаний результат матчу. Справа добровільна. Просто наші прогнозисти повинні усвідомлювати, що якщо в якомусь турі вони правильно вкажуть результат гри - повз них теж можуть байдуже пройти. В будь-якому випадку можу пообіцяти шо прогнозисти-переможці отримають мінімум один плюс - від мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...