Перейти до змісту

проДам Хом'як-повторяк


simplestar

Рекомендовані повідомлення

Говорящий хом'як - це чудо іграшка, хіт 2013 року.

Цей хом'як став зіркою ролику на Youtube і часто його називають "грозою ДПС".

http://www.youtube.com/watch?v=UZPoUYZz7Jc

Скажіть хом'яку будь-яку фразу і вже через дві секунди він відтворить її Вам смішним голосом!

Іграшка вміє помічати різні інтонації голосу і практично з 100% схожістю відтворює крик, плач, сміх і т.д.

Хом'як-повторяк призначений для всіх вікових категорій! Відмінний подарунок не тільки дітям, але й для Ваших друзів та колег.

Опис та технічні характеристики іграшки:

Доступні кольори - сірий і коричневий;

Рекомендований вік - від 3-х років;

Розмір - 9 * 15 * 8,5 см;

Живлення - три батарейки типу ААА;

Властивості - датчик на голос, звукові ефекти.

ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ДЕШЕВИХ ПІДРОБОК!!!

На сьогоднішній день на ринку велика кількість підробок низької якості.

Якщо Вас цікавить 100% оригінал (такий як на відео-ролику) і з бірками Woody o`Time, то Вам до нас.

Товар в наявності в Луцьку, тому можлива зустріч для тест-драйву)

Можлива відправка Новою Поштою.

ЦІНА - 180 ГРН.

dsc0958.jpgdsc0966.jpg

p10007ksk.jpgq1jnzezcd0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилося ще декілька штук, поспішаємо!

Іграшка як для дітей так і дорослих.

100% якісно виготовлений оригінал. Барарейки в комплекті.

Товар в Луцьку (ніяких попередніх замовлень з Китаю чи інших міст України).

Можливий манібек на протязі 1-2 днів.

170 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так по 140грн продають, що ви людей розводите.... кому треба пишіть дам номер тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так по 140грн продають, що ви людей розводите.... кому треба пишіть дам номер тел.

Розводять - ІМХО це коли продають неякісний товар та обманюють людей "впарюванням".

Десятки заводів в Китаї роблять таких хом'яків і якість може відрізнятися дуже суттєво. Якщо є дешевші аналоги за 140, будь-ласка, ніхто нікого не примушує, ми ж все таки живемо в умовах ринкових відносин і з (більш-менш) нормальною конкуренцією. В мене особисто з продажею проблем ніяких. Да і я сам особисто можу дати номер телефону людей, які продадуть цю іграшку за 90 гривень. А от чи будете Ви задоволені покупкою, то вже правда не буде в "колі інтересів" того продавця.

Я ж в свою чергу повністю впевнений в якості свого товару і готовий дати манібек без всіляких "НО".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ваш товар Сертифікат якості є ? гарантія виробника *? (так впевнено говорити про інших.) а в самих що *?

так по 140грн продають, що ви людей розводите.... кому треба пишіть дам номер тел.

Розводять - ІМХО це коли продають неякісний товар та обманюють людей "впарюванням".

Десятки заводів в Китаї роблять таких хом'яків і якість може відрізнятися дуже суттєво. Якщо є дешевші аналоги за 140, будь-ласка, ніхто нікого не примушує, ми ж все таки живемо в умовах ринкових відносин і з (більш-менш) нормальною конкуренцією. В мене особисто з продажею проблем ніяких. Да і я сам особисто можу дати номер телефону людей, які продадуть цю іграшку за 90 гривень. А от чи будете Ви задоволені покупкою, то вже правда не буде в "колі інтересів" того продавця.

Я ж в свою чергу повністю впевнений в якості свого товару і готовий дати манібек без всіляких "НО".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ваш товар Сертифікат якості є ? гарантія виробника *? (так впевнено говорити про інших.) а в самих що *?

Впевнено я говорити можу про конкретних людей, а не вцілому про всіх хто продає хом'яків. Про тих людей з якими мав справу особисто. Не виключено, що Ви можете купити його дешевше може і в Луцьку, а може й в інших містах України, але моє ціноутворення має своє обгрунтування, яке я так думаю залишу при собі.

Серифікат якості в представника на укр стороні є (людина з якою я працюю).

Гарантія - це мій манібек. Я вважаю що репутація коштує дорожче і тому будь-яку ситуацію можна вирішити нормальним шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...