Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня і гарного настрою.

Потрібна тверда порада і в деякій мірі навіть допомога.

З покупкою нового вела(ключове слово - нового), я відкладаю до зими, буду очікувати знижки і може будуть якісь інші цукерки.

А поки літо, і ашан байк на якому я зараз їжджу, не влаштовує зовсім.

Проте є Турист, не в найкращому стані, але на мою думку, якщо його підшаманити, то він буде літати набагато краще за ашан.

І тому хочу вкласти мінімум витрат - отримавши максимум задоволення.

Як мінімум - хочу змінити:

1. Поставити прямий руль на оригінальний винос. (якщо не помиляюсь діаметр 31.8, хоча може помиляюсь)

2. Винести манєтку заднього і переднього переклюка на руль.

3. Заміна тросиків тормозів і переклюка

4. Можливо заміна каретки і шатунів(або як мінімум чогось одного)(в ідеалі поставити шатуни із 2 зірками, а каретку просто перебрати)

5. в ідеалі було б поставити бюджетне заднє колесо в зборі з системою(6 зірок) і переклюком.

6. б/у покришки які зможуть проїхати декілька сотень км по асфальті з приємною ціною.

7. Заміна всіх підшипників, цепу...

Можна і треба б/у, ну звісно крім розхідників(тросики, підшипники)

Бюджет - максимум 400-500 грн.

Більше вкладати не бачу сенсу, адже цей вел буде проміжним, і після покупки нового велу відправиться туди, звідки приїхав.

Був би дуже вдячний, якщо в когось завалялось щось не потрібне вам, але потрібне мені. І також буду дуже вдячний всім за допомогу, за підказки та поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы уточните, что трансмиссия должна быть шестискоростная, а то накидают вам все подряд :)

Больше вам туда не стоит тулить, а меньше, вряд ли найдете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б не ставив би шатун з двома зірками, маю три зірки а користуюсь тільки однією (знаю що може й неправильно:) ), тоді для чого викидати гроші на це, на перемикача, рубашку, тросик, манетки? :)

ІМХО, на літо аби добити цей сезон вистачить і однієї і ці ж гроші можна використати взявши щось краще з вашого списку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під задній переклюк, манетки обовязково будуть виводитись на руль.

Можливо ви і маєте рацію. Спочатку на тому шатуні що є. А там буде видно.

Тему вверх. Терміново.

Їздив на вихідних в гаразджу на ашані. Не спішно катаючись по грунтовій дорозі, в один прекрасний момент переднє колесо поїхало далі, руль залишився в руках, а рамапросто впалапід ноги. Зламалась вилка.

Тому щоб не створювати нову тему - потрібна звичайна різьбова вилка на китайський ашан, під вібрейки і колеса 26". бюджет мінімальний - бо в ашан вже вкладати грошей не бачу сенсу. Наперід дякую.

Чекаю пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас вчера один мужик менял вилку. Шток резьбовой, но 1-1/8". Может и не подойдет вам. Вилка не рабочая, но целая. Наверное, еще у нас валяется в мастерской. Надо будет глянуть завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...