Перейти до змісту

Куди зник Q-tv в Луцьку?


Sniper

Рекомендовані повідомлення

В понеділок 01 липня виявив, що раптом зник Q-tv. Спершу подумав на малят, що могли накрутити настройки, та покрутивши настройки каналу не найшов, наступного дня поцікавився в знайомих і виявилось, що в них він теж пропав. Хоча сам канал діє і трансляцію не припиняв (тобто його просто наш "Аверс" більше не транслює). Також чув, що ще пару каналів припинили транслювати. Q-tv класний за рахунок українських Сімпсонів, Футурами, Альфа, Спанч Боба, реслінгу WWE... Буде прикро якщо Аверс не верне трансляцію. Хто небуть володіє якою небуть інформацією щодо припинення трансляції Q-tv на Аверсі і подальші перспективи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Q-tv класний за рахунок українських Сімпсонів, Футурами, Альфа, Спанч Боба

Ото прикольні мультяхи, завжди мріяв, щоб мої діти на таких виховувались)))

А по суті питання, про зміну переліку каналів мали б повідомити завчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, за кабельне телебачення тепер відповідає "Воля", а не Аверс. По-друге, витяг з повідомлення Волі:

Канали пакету "Легкий" OTV, QTV, Гумор ТБ/Бабай ТБ буде переміщено до пакету "Базовий".

Можливо, причину у тому, що Ви користуєтесь пакетом програм ВОЛІ "Легкий"?

Раджу також ознайомитись з пакетами телепрограм, що діють з 2 липня 2013 року: tv-packages-02-07-13.pdf

А також переглянути інформацію щодо основних пакетів послуг на сайті ВОЛІ: http://lutsk.volia.com/ukr/tv/packages/easy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суті питання, про зміну переліку каналів мали б повідомити завчасно.

так і зробили, почитайте уважно листівки від волі які приходили з рахунком :)

Сімпсонів, Футурами, Альфа, Спанч Боба

я не думаю, що дітям варто дивитись Спанч Боба/Сімпсони(оці два, згоден з дослідженням, сприяють отупінню дітей) чи Саут Парк (цей взагалі тільки для дорослих)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так і зробили, почитайте уважно листівки від волі які приходили з рахунком

Та я такої макулатури не отримую, не маю на хазяйстві телевізора. А якщо оператор повідомив то все Ок))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задолбала эта политика выпиливания каналов из одного пакета и вставка их в более дорогой.И конечно же выпилили самые интересные и полезные каналы, а вместо них поставили какой то шлак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

появився якийсь канал зум (ZOOM). Явно не конкурент Q-tv. Сімпсони цікавий мульт. Я б не сказав, що він несе негатив. Так, моментами він має елементи як би це сказати -- не дуже повчальні, але загалом певні "моралі байки" присутні, тим більше відмінний український переклад. Альф ближче до совкового фільму належить і мало чим цікавий, але має грунтовні моральні суспільні цінності. Про Саус Парк і Гріфінів згоден, я би взагалі заборонив їх показ на телебаченні, є нет -- будь ласка, бажаючі нехай дивляться по своєму особистому бажанню. Спанч Боб суто дитячий мульт, справді дещо викликає критику моралі, але мабуть краще Спанч Боб ніж Маша і медвед, який попахує садизмом. Хто має маленьких дітей, той мене зрозуміє -- Маша просто добиває бідного медведя і подає згубний приклад дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там злосна і противна реклама, особливо по частині мобільних прибамбасів, бісить люто, але решта все влаштовує. "Україна" -- оце злосний і вредний канал. Пропагує бандитизм, насилля, хибні моральні цінності (зокрема такими фільмами як "Бригада", "Бумєр", "Жмурки" і їм подібні, які там крутять щодня), відверто попахує цинічною провладністю, новини спотворені на користь однієї з політичних напрямків, а найголовніше -- це назва каналу, яка збігається з назвою держави і це може викликати враження, що наша держава саме така. Краще б припинили трансляцію цього каналу. Добре, що хоч "Мега" не припинили. Такий собі український "Дискавері", який хоч і безбожно грабає пізнавальні науковопопулярні передачі інших світових каналів цього жанру, та все ж наш, український))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю, що дітям варто дивитись Спанч Боба/Сімпсони(оці два, згоден з дослідженням, сприяють отупінню дітей) чи Саут Парк (цей взагалі тільки для дорослих)

в 2000чних я взагалі дивився сейлер мун, покемонів і сакуру. І нічого ж, виріс нормальним :)

Дійсно, сімпсони і футурама - це хітові мультсеріали, а решта каналів (в більшості) - шлак.

Добре, що хоч "Мега" не припинили. Такий собі український "Дискавері", який хоч і безбожно грабає пізнавальні науковопопулярні передачі інших світових каналів цього жанру, та все ж наш, український))).

Мега це взагалі найкрутіший канал в Україні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...