Перейти до змісту

Підключу абонентів домашього інтернету від КС на тарифний план "Дружній" (80 грн за 80мб).


Wettal

Рекомендовані повідомлення

Знову можлива оплата бонусами Київстару. Вартість: 180 бонусів.

цікавить знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую. Все добре, проблема лишень з Київстаровським роутером - ріже швидкість по WiFi, а так все Ок.

3011926780.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мене перевели на дружний , все в нормі , оплатив бонусами . Дякую .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, подключился. Но со скоростью так и не решил, странно больше не могу выжать:

3053921013.png

вначале грешил на роутер, у меня TL-WR941N, вроде должен тянуть, подергал его настройки, ничего не меняется. Не подскажите что может быть или просто может банально не тянуть такую скорость мой шнурок в квартиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, подключился. Но со скоростью так и не решил, странно больше не могу выжать:

3053921013.png

вначале грешил на роутер, у меня TL-WR941N, вроде должен тянуть, подергал его настройки, ничего не меняется. Не подскажите что может быть или просто может банально не тянуть такую скорость мой шнурок в квартиру?

Інтернет по WiFi чи через шнур від роутера?

Спробуйте напряму без роутера.

В мене для прикладу роутер ріже швидкість по WiFi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, подключился. Но со скоростью так и не решил, странно больше не могу выжать:

3053921013.png

вначале грешил на роутер, у меня TL-WR941N, вроде должен тянуть, подергал его настройки, ничего не меняется. Не подскажите что может быть или просто может банально не тянуть такую скорость мой шнурок в квартиру?

Аналогічна фігня. А в основному ще гірше, іноді взагалі 8-10 мб/с. Вже "чєшу рєпу" навіщо я викинув 55 грн. для ТС і доплачую +10 грн./місяць, якщо раніше мав стабільні 20 мб/с і за менші гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібно потестувати не оцими "спідтестами", а хоча б для початку запустити торент при підключенні не через роутер, а через кабель і поставити на закачку якийсь популярний контент і тоді почати робити висновки, якщо швидкість буде нижча за 8-10 мБ.

Якщо швидкість все ж таки буде низька - звертаєтеся за номером 460 (з Київстару) і жалієтеся на низьку швидкість та просите, щоб прийшли підрядники і перевірили все на місці.

Стосовно роутерів: 50мб для бюджетного роутера - норм результат, якщо хочете більше, то потрібно міняти обладнання. Але і це може не дати результату, так як має місце відстань між роутером і комп'ютером, тобто якщо роутер стоїть десь при вході в коридорі, а ноут в спальні, то 20 мб цілком нормальний результат буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, подключился. Но со скоростью так и не решил, странно больше не могу выжать:

3053921013.png

вначале грешил на роутер, у меня TL-WR941N, вроде должен тянуть, подергал его настройки, ничего не меняется. Не подскажите что может быть или просто может банально не тянуть такую скорость мой шнурок в квартиру?

941 роутер тестував персонально. Так от 55 мб з нього я витягував і то при тому що роутер знаходився в одній кімнаті з ноутом, так що швидше не буде він працювати. Tp-link 841 і то показував 70-75 мб (з новою ревізією, в якій проц вже з частотою 525 МГц.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібно потестувати не оцими "спідтестами", а хоча б для початку...

я не сьогоднійшній, все давно так і зроблено.

Більше всього дивує, чому раніше 20+ мб/с були стабільно, а з переходом на те, що запропонував ТС (ще й не за дякую) я часто не отримую і того, що мав раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку потрібно потестувати не оцими "спідтестами", а хоча б для початку...

я не сьогоднійшній, все давно так і зроблено.

Більше всього дивує, чому раніше 20+ мб/с були стабільно, а з переходом на те, що запропонував ТС (ще й не за дякую) я часто не отримую і того, що мав раніше?

Шановний, вам же було сказано ТС: зверніться в техпідтримку, а не розводьте флуд в темі. Що не ясно? Важко на відстані відповідати на на такі питання. Хай прийдуть потестують, то їх робота в решті-решт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Підключення можливе тільки в місті?

Підключеня можливе в будь-якому місті України, де присутній даний провайдер та є технічна можливість на зміну даного ТП..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...