Перейти до змісту

куплю детскую площадку из дерева


PEPER

Рекомендовані повідомлення

ищу мастеров для изготовления такого проэкта из дерева:

цена, сроки исполнения, варианты

о5о-438-оІ-58

post-11928-0-77878300-1371380576_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк, Кафедральна, 12

"Смайлик" - то фірма так називається. Телефонів не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає вже там такої фірми, та і не раджу з нею мати справу.

Якщо не терміново, то в липні розгортаю виробництво дитячих майданчиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на фото майже все на брусах. брус зараз недорогий...

підійдіть до мебельників хай виділять вам людину, роботи то там небагато порізати бруси і збити разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.odnoklassniki.ru/profile/511699478636/album/382956430956

якось в однокласниках побачив що зі школи займається один умілець. зайдіть подивіться його роботи і сконтактуйтеб бо не маю телефонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароче так , якшо робити дешево і сердито то навіть і ніякої циркуляркі не треба лише пилку саморєзи та бруски уже відповідно нарізаних розмірів., і банка краскі літрів зо 2. це лише деревяний каркас, а якшо робити уже більш надійно, особисто робив, спочатку бруски пропітував та промазував борохолом потім морілкою і хорошою фарбою. Робив колись людям років зо 5 назад ще ніхто не поскаржився, що облізла чи погнила, робив в тому числі і бесідки, + для надійності кріплення болтами а не саморезами + треба виточити та просверлити металічні кріплення і металічну обшивку на ніжкі адже таке зазвичай стоїть на вулиці і природні процеси дають своє. Зараз нема часу коли таким займатись хочай зумів би, така робота від 1000грн + ваші матеріали, якшо не горить вам то думаю в кінці липня мав би може тиждень вільного часу то взявся би й зробив, тобто підготовка до зборкі, а зборка уже у вас там де хочете поставити бо я так розумію розміри то не маленькі щоб перевозити готовою конструкцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...