Перейти до змісту

Рулонные шторы(ролеты из ткани)


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

У кого на окнах рулонные шторы, подскажите, пожалуйста, на что обратить внимание при выборе и где лучше заказать, на ваш взгляд.Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували з дружиною в магазині "Троянда" на другому поверсі. Вибір доволі великий, є 6 класів матеріалу, наскільки я зрозумів, 6-тий найдорожчий, і відповідно якісний, купували з направляючими, алюмінієвими, то штори обійшлись у 2 рази дорожче ніж саме вікно (невелике на кухні) - 1600 грн. Але штори прикольні)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого на окнах рулонные шторы, подскажите, пожалуйста, на что обратить внимание при выборе и где лучше заказать, на ваш взгляд.Спасибо!

однозхначно брать в коробе и с направляющими,,,за дешёвыми в новую линию)))телефон скинул в личку фирмы где сам заказыва,качественно и не дорого,приехал замерщик с каталогом тканей и на месте посчитал стоимость)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували з дружиною в магазині "Троянда" на другому поверсі. Вибір доволі великий, є 6 класів матеріалу, наскільки я зрозумів, 6-тий найдорожчий, і відповідно якісний, купували з направляючими, алюмінієвими, то штори обійшлись у 2 рази дорожче ніж саме вікно (невелике на кухні) - 1600 грн. Але штори прикольні)))))

а чё так дорого? я спрашивал на кухонное окно 85х1,45 самая дешёвая ткань 380гривен с монтажем а из самых дорогих тканей мне больше 850 гривен неназывали цен) поставил в зале на тройное окно ,,,обощлось 900грн)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чё так дорого? я спрашивал на кухонное окно 85х1,45 самая дешёвая ткань 380гривен с монтажем а из самых дорогих тканей мне больше 850 гривен неназывали цен) поставил в зале на тройное окно ,,,обощлось 900грн)))

Ну не знаю, не в одному місці дивились, ціни приблизно однакові, і вікно у в ширину у мене десь 1,5 м., скинь мені теж дані де брав, там теж спитаю, мені ще на балкон на 4 квадрити. шрори треба))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували в Епіцентрі. Великий вибір. Ціни від 60 і десь до 300 грн.

Чудово підійшли. Не шкодуємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, не в одному місці дивились, ціни приблизно однакові, і вікно у в ширину у мене десь 1,5 м., скинь мені теж дані де брав, там теж спитаю, мені ще на балкон на 4 квадрити. шрори треба))))

28 75 28

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували в Епіцентрі. Великий вибір. Ціни від 60 і десь до 300 грн.

Чудово підійшли. Не шкодуємо :)

Нам готовые не подходят, окна не стандартные(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували в Епіцентрі. Великий вибір. Ціни від 60 і десь до 300 грн.

Чудово підійшли. Не шкодуємо :)

Нам готовые не подходят, окна не стандартные(((

Нам підійшли за розмірами 2 ролети з 4. Потім умілі ручки відпиляли лишні см планки та обрізали тканину)) Зробити це відносно легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу допомогти з вибором ролеток. ТЦ "Троянда", 2-й поверх, "Євродек".

Гарний вибір тканин, різні цінові категорії. Заміри, поради майстра щодо монтажу.

Для прорахунку вартості ролет слід хоча би приблизно заміряти віконечко) Більша половина замовників дуже просить точно порахувати на "отаке стандартне вікно,як у всіх будинках)

Ну й признавайтесь,що ви з борди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

підкажіть де можна придбати готові ролети крім НЛ і Епіцентру?

"Євродек" центральний офіс на Ніла Хасевича, 6 (Клима Савури) - широкий вибір готових ролет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав ролет в "Євродек" (Ківерці) - не сподобалось. Чекав довго, потім передзвонили сказали що закінчилась леска, і запропонували дорожчу (на 50%), після того як я відмовився, через день, передзвонили, сказали що леска вже є ))

З ролетом йшло кріплення на відкидне вікно, а мені було потрібно на глухе. Прийшлось переробляти.

Довжина алюмінієвого вала, була довша, за ширину рулона тканини, досить не гарно. Довелось обрізати вал.

Ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх стандартних готових шторах кріплення однакове.

Довжина вала завжди більша за ширину тканини, кудись має фіксуватись кріплення і певний проміжок потрібен, аби тканина не "терлась" об систему кріплення і ролета нормально працювала.

А загалом радила б замовляти шторки під індивідуальний розмір, тоді нюансів "підгонки" під вікно не буде, і з монтажем, коли відповідальність за належний вигляд і правильні розміри лежить на майстрові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх стандартних готових шторах кріплення однакове.

Довжина вала завжди більша за ширину тканини, кудись має фіксуватись кріплення і певний проміжок потрібен, аби тканина не "терлась" об систему кріплення і ролета нормально працювала.

А загалом радила б замовляти шторки під індивідуальний розмір, тоді нюансів "підгонки" під вікно не буде, і з монтажем, коли відповідальність за належний вигляд і правильні розміри лежить на майстрові.

В моєму випадку, ролет був під замовлення. Після укорочення валу - у мене нічого не треться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо потрібні ролети пишіть в лічку. Ролети під замовлення, великий вибір, замір безкоштовний, приїду з зразками

Якщо потрібні ролети пишіть в лічку. Ролети під замовлення, великий вибір, замір безкоштовний, приїду з зразками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Потрібно знайти ролету шириною 110 см

У Епіцентрі знайшла довжиною 120 см, але ціна кусається трохи - більше 400 грн

Хто знає де є дешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...