Перейти до змісту

Шукаю роботу!


prodrupaler

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу!

Навчаюсь в Технічному коледжі Луцького національного технічного університету, 3-й курс, спеціальність "Ремонт і обслуговування електропобутової техніки", 19 років, неодружений, проживаю в Луцьку (район Там-Тама)

Розуміюся на електроніці, вмію тримати паяльник, користуватись тестером, маю досвід роботи в сервісному центрі по ремонту комп'ютерної та офісної техніки, маю бажання навчитись і працювати у сфері автоелектрики. Шукаю роботу де потрібно працювати як мозгами, так і руками.

Зможу працювати до вересня, приблизно вересень-листопад у мене навчання, тому або часткова зайнятість, або "відпустка", а далі знов зможу працювати повний робочий день.

Про себе можу сказати, що наполегливий, відповідальний, комунікабельний, швидко вчусь, та освоюю нове для себе.

Кому потрібно можу скинути резюме.

тел.: 066 060 40 99 - Мар'ян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по одиничних випадках працюэте? Потрібно зробити декілька БЖ...

Ну я не настільки експерт, шоб буть яку поломку усунути, та ще й в домашніх умовах. Впринципі якщо поломка проста, то можу, але з досвіду можу сказати шо ремонт БЖ рідко обмежується заміною декільких конденсаторів, тому краще несіть в сервісний центр. Буде швидше і надійніше.

P.S. То не реклама, але можете звернутись сюди http://pcdoctor.lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а писали що "маю досвід роботи в сервісному центрі"

Ну так маю, це не робить мене одразу, супер-бупер модним спеціалістом, який з допомогою викрутки і паяльника зможе відремонтувати БУДЬ-ЯКУ поломку. Та й відповідних технічних засобів для діагностики, якісного ремонту і перевірки в мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неповіриш але БЖ звичайним тестером і діагностується ;) а якщо щей конденсатори з паяльником присутні то взагалі круть ). Як показує практика крім кондюхів в БЖ нічо більш не вигорає...бувають звісно поодиночні випадки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неповіриш але БЖ звичайним тестером і діагностується ;) а якщо щей конденсатори з паяльником присутні то взагалі круть ). Як показує практика крім кондюхів в БЖ нічо більш не вигорає...бувають звісно поодиночні випадки...

Був би тестер, було б круто) Давно думаю купити, корисна штука в хазяйстві, та все руки не доходять.

Значить я невезучий.... або "поодиночні випадки" мені попадались частіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неповіриш але БЖ звичайним тестером і діагностується ;) а якщо щей конденсатори з паяльником присутні то взагалі круть ). Як показує практика крім кондюхів в БЖ нічо більш не вигорає...бувають звісно поодиночні випадки...

Був би тестер, було б круто) Давно думаю купити, корисна штука в хазяйстві, та все руки не доходять.

Значить я невезучий.... або "поодиночні випадки" мені попадались частіше.

Той тестер на варшавці стоїть від 35 до 120грн в любий час можиш купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як то кажуть, було б бажання і робота б знайшлася.... хоча б тимчасова... та й одноразова думаю не завадила б.... якщо зробити комусь одному гарно й недорого - то найшлися б клієнти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дежавю!

Зараз хтось прийде і скаже, щось типу, дайте людині шукати роботу а не розводите тут теревені!

І під тим повідомленням буде купа "Підтримав"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так усі хочуть допомогти, я й сам роботу хотів підкинути, а тут видно бажання немає, ось я й передумав, віднесу свої БЖ http://board.lutsk.ua/topic/83398-remontuju-radoelektronnu-aparaturu-dejaku-pob/ тут все адекватно і отзивів море!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...