Перейти до змісту

Допоможіть плз


stopfan4ik

Рекомендовані повідомлення

та думаю по гарантії відсилати. Скажіть а якщо сокет такий як в мене то мій проц має стати?6 ядер

та думаю по гарантії відсилати. Скажіть а якщо сокет такий як в мене то мій проц має стати?6 ядер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж мав недавно справу з таким компом, в якому при скиданні біоса на заводські налаштування не розпізнавався вінт.

Вінду не можна було поставити, вилітала інсталяція, коли діло доходило до вибору розділу для встановлення.

Проблема була в тому, що в дефолтних налаштуваннях в опції Sata Mode по замовчанню був виставлений режим RAID. Вінда не ставала, бо пропускалась інсталяція "особого драйвера" і система не бачила вінт.

Варто було поміняти режим на "no-RAID" як все запрацювало нормально.

Раджу після скидання настройок звернути увагу який режим встановлений зараз. Якщо не AHCI, то вибрати його, натиснути F10 для збереження змін і спробувати завантажитись або повторно інсталювати ОС.

та думаю по гарантії відсилати. Скажіть а якщо сокет такий як в мене то мій проц має стати?6 ядер

та думаю по гарантії відсилати. Скажіть а якщо сокет такий як в мене то мій проц має стати?6 ядер

Нема сенсу по гарантії відсилати. Більш ніж впевнений що проблема в налаштуваннях біоса. Якщо самі не розбираєтесь, то запросіть людину яка шарить. Або штудіюйте http://www.probios.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то шарю, але я не з Луцька і в моєї дружини перейми почались сьогодні. Сьогодні-завтра стану татом, так що не до компів зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, не думаю що проблеми з залізом. Зробіть те про що я писав вище. Виберіть режим AHCI, зберегти і вийти, при завантаженні знову зайти в біос і дивіться чи відображається вінт. Той що на 250 відключіть, залиште лише той на який потрібно інсталювати ОС. Якщо вінт відображається, пробуйте завантажити ос в звичному режимі, якщо не вийде - пробуйте встановити заново.

І фото вище вказаних розділів БІОС допомогли б в діагностиці...

Але ви якось не реагуєте на дані вам поради...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема виявилась у процесорі, як це не странно. Хоча не перегрітий температура до 40 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема виявилась у процесорі, як це не странно. Хоча не перегрітий температура до 40 градусів.

дякую, що допомогли. Магазин "Модуль" раджу всім. Дуже допомогли..вже думав материнку відправляти а все виявилось у проці.тобто зекономили мені десь місяць часу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Рідня нашкодила :_08: , симптоми події. Запускаю будь яку гру і в будь який момент згортається на робочий стіл, лише один або два рази за одну сесію гри, з запуском іншої повторюється, склалося враження що згортається після певних рухів мишкою. Антивірус куплений. Як вилікувати і де шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є підозра що рідня ввімкнула функцію "Залипання клавіш" і згортання гри викликані певною послідовністю натискань клавіш під час самої гри.

Це тільки припущення...

Гляньте Пуск-->Панель керуванння-->Спеціальні можливості-->Зміна параметрів клавіатури. Зняти галочку з "Увімкнути залипання клавіш" (якщо раптом стоїть), Застосувати, Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір клавіатуру. Подібна штука наблюдалась після пролиття 20 грамів супу на клаву, в результаті чого купа кнопок при натисканні видавали як результат - вихід у сплячий режим.

Чистив доріжки між двома плівочками, зараз все гут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

винувата Кока-кола тому що піниться.

:_36::sm110:

згадалося як колись в пляшку коли через воронку вкинув столову ложку цукру бо здалась недосолоджена - в результаті - фонтан в пів-метра висотою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...