Перейти до змісту

Порадьте надійний DVD RW SATA


Рекомендовані повідомлення

Найбільше хотілося б почути думку професіоналів.

Сьогодні здав в ремонт свій ДВД-райтер, накрився на 8-му місяці роботи, записано 60-70 дисків. Добре що гарантія не закінчилась. Буду вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Себе взял ASUS 1814-BLT

вот тут на IXBT его обсуждают: http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=31:24222

Такой же резак поставил еще паре хороших клиентов - пока ни одного нарекания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене тож такий. Ніяких глюків не спостерігалось. Буває за день записую до 20-30 ти DVDшок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зараз також 1814BLT. Хоча для такої кількості записів (20-30 в день) однозначно знову брав би Plextor 760SA -- дорого, але якісно і надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розраховував на стільки записів. Буває за день поназаписую кучу дисків, а буває тижнями стоїть без роботи.

Варто відзначити, що 1814BLT дуже тихо працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того як візьмеш -- обов'язково обнови прошивку! В старій прошивці було трохи глюків при записі деяких типів дисків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після того як візьмеш -- обов'язково обнови прошивку! В старій прошивці було трохи глюків при записі деяких типів дисків.

:rolleyes: Тіки хотів написать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені от цікаво -- 1814 це власна розробка ASUS'а, чи знову який-небуть Pioneer (як було, наприклад, в випадку ASUS 1608 Pioneer 111). Є така підозра, що це Pioneer DVR-112

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1814BLT - собственная разработка ASUS, чипсет Mediatek MT1899LE (SATA-шный с поддержкой LightScribe на уровне чипсета).

Взято с форума, линк на который я давал выше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...